nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Pizza Party

Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: párty hra, dětská hra
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Haywire Group
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Roztočte šipku a těšte se, kterou pizzu ochutnáte. Pod každou příchutí se skrývá jiný úkol. Cílem hry je stanout v cíli jako první a ustát všechny nástrahy. Párty hra plná bláznivých akcí přispěje k pobavení společnosti a rozproudění zábavy.


Příprava hry:

Před první hrou nalepte samolepky s obličeji kamarádů na rovnou stranu jezdců. Herní plán umístěte do krabice tak, aby karty barevně navazovaly na startovní políčka na bocích. Karty zamíchejte a balíček položte na stůl rubem bahoru. Vyberte si svého jezdce podle obličeje, který se vám nejvíce líbí, a nasaďte ho na startovní políčko příslušené barvy. Startovní políčko ve hře je současně políčkem cílovým.


Průběh hry:

Hru začíná hráč, který naposledy jedl pizzu, nebo ten nejmladší. Hráč začíná svůj tah zatočením šipky minimálně o 360 °. Šipka ukáže na barevnou výseč s úkolem. Ten musí hráč ihned spolnit. Po splnění úkolu hráč posune svého jezdce směrem k cíli o počet polí uvedených v dané výseči. Pokud úkol nesplní, nikam se neposune. Pokud se hráč dostane na obsazené políčko, vřele se přivítá s majitelem jezdce (přátelské objetí jistě neuškodí) a ten ho zdvořile pustí před sebe - aktivní hráč se ihned posune o ještě jedno políčko dopředu.


Konec hry:

Vítězí hráč, který dojde na své cílové políčko jako první. Tím hra končí. Vítěz určí, jaká pizza se objedná.

Autor: tanik