Pictureka! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 7
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: strategická, párty hra
Čeština: není
Vydavatelé: 999 Games
Hasbro
Parker Brothers
Autoři: Arne Lauwers
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

co vy na to?

Pictureka byla jedna z her, kterou jsme si nadělili tyto Vánoce. Bylo to především kvůli tomu, abychom měli co hrát, když jedem třeba k babičkám apod...prostě určitě ne nic náročného, co může hrát každý, komu ještě slouží zrak:)Po pár hrách jsem ale zjistil jednu nepřijemnou věc, která se týká zelených karet. Teoreticky by mělo být možné od každé zelené karty najít při jakémkoli rozložení herní desky 6 předmětů(max. kostky)? Karty jsem procházel a předměty hledal a při určitých rozlopoloženích herních desky toto možné nebylo. Má někdo podobnou zkušenost?
23.2.2010 11:47:32

...
zas tak detailne jsem to nezkoumal, ale muzu aspon potvrdit, ze kdyz jsme to jednou hrali spritelkyi, ze jsme se dost nasmali :)

23.2.2010 13:58:43

...
Jj my se taky celkem bavili;)

23.2.2010 14:06:14

predmety
Hm.. take sa nam este nestalo.. v tom casovom rozmedzi sme mali obcas problem najst i mnohorake predmety.. ale nie je zly napad, ze az to budeme hrat najblizsie, aby som navrhla ze zakial co jeden hlada, tak i ostatni pozrieme a ci najdeme dany pocet pripadne viac. :)

23.11.2011 09:45:21

Nedostatek předmětů
Zajímavé.. Máme za sebou desítky her a nikdy jsme se s tímto problémem nesetkali..

23.11.2011 14:42:16

Dojmy
Po jedné hře se mi to znechutilo, nemám chuť to zkoušet znovu a Dobble je milionkrát lepší, za poloviční cenu. Toť vše

23.11.2011 15:13:31

Vybíráme z Bazaru

Zoo Tycoon: The Board Game (České vydání)
Zoo Tycoon: The Board Game (České vydání)
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas