Pax Transhumanity

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Pax Transhumanity - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ion Game Design
Sierra Madre Games
Autoři: Matt Eklund
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

cz verze

Po shlednuti pravidel a obsahu je toto pro me jasna volba, akurat by bylo super, kdyby do toho sel Fox in the box, pockal bych si.:)
1.11.2019 11:27:15

IN

cz
Ja jsem puvodne rikal kategoricke ne (protoze stale jeste sbiram predobjednavky na Emancipaci), ale po prozkoumani obsahu by to mozna byla lepsi volba nez zminena Emancipace (jednodussi na vyrobu, cistci pravidla). Nerikam tedy ne, ale rozhodl bych se ve 2020.
----------------------
Majitel liščí krabice

1.11.2019 12:04:49

Taky bych radeji tohle
Nez emancipaci

1.11.2019 13:44:15

.
Taky jsem pro :)

** abych to upřesnil, nejspíš koupím stejně vše, co designoval Phil Eklund, ale podle Let's play od Yedleho mě Pax Emancipation tak moc nezaujal. **

1.11.2019 14:06:17 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

re: Jacob
Pak ale pozor, protoze Transhumanity pouziva dost podobne mechaniky.
----------------------
Majitel liščí krabice

1.11.2019 14:48:49

IN
Jo, vím. Už jsi mi to jednou pověděl skrze mail :) . Ale tématem mi to sedne líp. A i když je většinou u těchto her malá pravděpodobnost na sehnání spoluhráčů, tak stejně mám takový příjemný pocit, že to mám ve sbírce, takže mám v plánu mít vše. Je to dáno asi tím, že se jedná úplně o odlišný typ her než je deskoherní mainstream a ten mi docela sedne. Ale děkuji ještě jednou za upozornění.

1.11.2019 15:04:43

Transhumanity vs Emancipation
Mam doma obidve hry. Transhumanity som este nehral, ale pravidlovo je to podobne ako Emancipations, aj ked Emancipation je predsa len trocha zlozitejsie. Na Emancipation je problem zohnat hraca tak hram cez Vassal. Na vyrobu je urcite jednoduchsie Transhumanity, je tam o dost menej textu :)

(Yedleho let's play Emacipations bolo za mna jedno z najlepsich jeho videi :))

1.11.2019 21:54:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Slavo36
Az mi slzicka hrdosti ukapla, dekuji ;) na pax transku se fakt tesim, jak se objevi v obchodech bezim pro ni a asi vezmu i novou porfirianu a budu mit kompletni pax sbírku
___
redaktor Deskofobie

1.11.2019 23:04:19

oživení vlákna
Neví někdo, jak to vypadá s lokalizací této hry? Předem díky za info.

19.2.2020 21:14:42

;-)
S počiatku som sa staval k tejto hre dosť odmerane až nepriateľsky , ale teraz po tom ako som si pozrel video na JOUB.cast-e som zmenil názor. Zaujalo ma to a určite by som si to kúpil ak by to vyšlo v CZ!

21.2.2020 22:16:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Definitvne nebude..?

Na stranke Fox vidim, ze vo vyrobe je Pax Emancipation a ziadne zmienka ohladne Transhumanity. Vyplyva z toho, ze Pax Transhumanity definitvne nebude v cestine? Bola by to velka skoda, lebo za mna je to tematicky velmi sviezi vietor do Pax serie...

18.6.2020 00:11:35

bude/nebude
Spíš bych se podíval na příspěvek dole. Rozhodnutí padne během roku 2020. Jsme teprve v půlce roku. To, že ta hra není nyní oznámená, neznamená, že nemůže být. Beru to čistě jenom podle toho příspěvku, nemám vůbec žádné informace od FitB, aby nedošlo k omylu.

18.6.2020 11:43:36

bude/nebude
Na podzim bude Pamir, na začátku příštího roku Emancipation. Takže Transhumanity může být klidně přidáno do P200/300 a podle objednávek začne výroba. Za mě až vyjde Watergate, Churchill, Pamir, Cave Evil a Praga je čas spustit třeba Transhumanity. David je taky jen člověk a né stroj :+).

18.6.2020 12:14:36

Bastacka
David je imho nadclovek :))

18.6.2020 13:35:18

IN

:)
Uvidíme, zda nebude už přepaxováno a připouštím, že bychom ve 2021 mohli zkusit duo transhumanity/porfiriana zařadit do P200....
----------------------
Majitel liščí krabice

18.6.2020 18:16:19

na CZ verzi byste mě v pohodě ukecali
Přestože jsem zatím nehrál žádnou hru z této serie, toto vypadá velice zajímavě a líbí se mi téma. :)

* * * * *
Board games klub, Trenčín

10.8.2020 14:38:42


Nakolko Transhumanity je pre mna momentalne top Pax o ktory mam zaujem, mam dotaz, ci neviete ci nas hlavny zasobovac unikatnych hier, Mr. Fox :) niekomu neposuskal do ucha, ze Transhumanity bude v cestine. Vzhladom na aktualny pocet hier vo vyrobe urcite nie tento rok, ale mozno 2022...? Myslim, ze tematicky by mohol byt tento Pax natolko sviezi a zaujimavy pre vela hracov, ze predobjednavky by mali uspech.

30.4.2021 15:19:20


Poslední info bylo, že Transhumanity česky nebude, zvažuje se Porfiriana.

30.4.2021 19:08:20

inak toto je velka skoda. Transhumanity je urcite jeden z najlepsich Paxov. Cim viac ho hram tak nadsenie stupa. Okrem toho ze je to herne velmi pekne vychytane je to dost velka zabava, ale ta je prave zalozena na vsetkych tych flavour textoch, ktore su proste vsadepritomne (pre neanglictinarov to potom zabava nie je). Kazde polozenie kocky, presunutie karty pise proste pribeh. Pravda ale je, ze pravidlovo patri k tym zlozitejsim paxom.

18.8.2021 10:54:54

Vybíráme z Bazaru

Magic: Alara basic land set 2
Magic: Alara basic land set 2
Akt. cena: 30 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas