Pax Pamir (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 205x (Seznam vlastníků)

Pax Pamir (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Novověk
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Spielworxx
Wehrlegig Games
YOKA Games
Autoři: Cole Wehrle
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Insert

ZDravím, co jsem se tak našel, tak v nabídce jsou dva inserty. Jeden od e-raptoru a druhý od kalkaredu. Máte s nima někdo zkušenosti? Klady/zápory, porovnání? popřípadě jaký byste doporučili? Děkuji

24.3.2023 23:18:40

Já ještě vím o insertu od Hermana:

https://www.insertyherman.cz/product/insert-pax-pamir/

 

Když jsem na jeho stránkách něco kupoval, tak jsem si ho všiml, tak ať máš větší výběr :o) Ale nemám ho.

25.3.2023 08:05:30

Mám insert od Kalkaredu. Nemám jej s čím srovnávat, ale je naprosto perfektní. A hra vypadá ještě lépe, než předtím.

25.3.2023 09:42:20

Já mám e-raptor s takovým tím tématicky barevným potiskem. Kdykoliv to vytáhnu na hraní, tak to lidi obdivují. :-)

Jinak čistě mechanicky, je to překližkový insert, který hru dobře uskladní. Pro setup hry nenabízí nic zásadního, ale velká část přípravy je hlavně o nachystání balíku karet, takže nabrání si hráčských válečků z jednoho společného traye je ok.

25.3.2023 10:06:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak zrovna u Pamiru teda insert nepotrebuju, tam se dá všechno naskládat celkem v pohodě do toho základu. Wehrle si na tom celkem staví, že ty základní inserty jsou použitelný. Jako jasně, neni to Herman…ale stačí to imho.

25.3.2023 11:08:46

Taky si myslím, že k Pamiru není insert potřeba, každopádně to řešení co nabízí Herman na obsluhu nabídky karet vypadá šikovně…

25.3.2023 11:28:27

@Mistr Dobrý, no. Tak sem se na to video podíval a teď ten insert taky potřebuju :D.

25.3.2023 14:31:20

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited červená temná strana
Star wars: unlimited červená temná strana
Akt. cena: 60 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas