Parky - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 50 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Henry Audubon
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PM

Kvalita komponent

Hru jsem ještě neměl příležitost hrát, takže hratelnost nemůžu hodnotit. Ovšem minimálně komponenty té hry jsou parádní. Vyřezávané dřevěné žetony, vyřezávané žetony zvířat, každé má svojí vlastní siluetu, grafika na kartách, kterou si nespletete, to vše vypadá úžasně.
Co se mi moc líbí je skladování. Jsem rád že jako jeden ze SG goals na KS byl odemknutý insert od Game Trayz. Obecně inserty od Game Trayz nejsou úplně levné, ale posouvají skladování na úplně jiný level, o čemž jsem se měl možnost přesvědčit už u Vindication, kde to bylo fajn, ale tady je to vychytané na 100%. Všechno krásně sedí, díky tomu insertu je všechno v krabici srovnané naprosto přesně, myslelo se i na nejmenší detaily. Zkrátka normálně insert neřeším a z většiny krabic ho dávám pryč aby se mi tam vešlo všechno, zvláště když přikoupím i nějaké rozšíření, ale tady v té krabici ho rozhodně nechám.
3.10.2019 21:36:29

Kvalita
Musím uznat, že první dojem po otevření byl údiv. Ta kvalita zpracování je vážně na úplně jiné úrovni, než je člověk zvyklý. Materiály parádní, zpracování skvělé, insert promyšlený... je vážně paráda na to pohledět.
---
Autor hry Velryby ničí svět

3.10.2019 22:17:26

Kvalita jako vždy
Tak i starší hry od této firmičky mají velmi kvalitní matroš, také jsem maximálně spokojen. Snad se o víkendu povede zahrát :-)

4.10.2019 09:46:52

Malý černý puntík
Hra je krásná, ale převelice mě mrzí nemožnost obalené karty vložit zpět do insertu. Přeci jen tak pěkné karty si chce majitel uchovat co nejzachovalejší to jde a každý z balíčků je nutné míchat. Škoda škoda...

4.10.2019 12:26:04

unboxing
tak už mám taky rozbaleno, je to paráda !!! těším se na první hru.
Nahrál jsem tu nějaké fotky ať se můžou mrknout i ostatní

5.10.2019 09:39:22

fotky
před týdnem, jsem nahrál fotky ať se můžou i ostatní hráči mrknout oč jde, ale zatím teda nic...

11.10.2019 13:21:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Design
V pohode... tu si počkáš aj mesiac. :(

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

11.10.2019 15:43:42

Vybíráme z Bazaru

Hrdina v kostce Komplet (CZ) - NOVÉ VE FOLII
Hrdina v kostce Komplet (CZ) - NOVÉ VE FOLII
Akt. cena: 2390 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas