Paris - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Michael Kiesling
Wolfgang Kramer
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy z hry

Ahojte vlastni niekto tuto peknu hru? Premyslam nad jej kupou, ale z tych par recenzii sa vobec neviem rozhodnut.
14.10.2020 19:49:01

i!

Paris@EU

Kontajner s hrami dorazil do Belgickeho skladu iba vcera, 13teho oktobra. Takze na nejake dojmy si budes musiet este chvilku pockat :)

14.10.2020 20:41:43

A teď? :)
Už se někdo může podělit?

29.10.2020 23:06:28

Dojmy - ok
Za mě super příjemné překvapení, kromě toho, že skvěle vypadá a je jednoduchá, tak vidím dvě výhody. Jednak celou hru se potýkáte s napětím, kam dříve skočit, než vám někdo místo zabere, bonus vybere atp... máte asi 3-5 možností, co hrát a všechny potřebujete :) tedy vše se děje na plánu a vy nemusíte nahlížet přes celý stůl a vžívat a se do role protihráče a dělat AP. Tento žádaný a neustále přítomný hráčský pocit a chvění jsem dlouho nezažil. Druhé důležité pozitivum, které si ani vlastně moc neuvědomíte, jak vás hra klidně provází svým průběhem, že hra se vlastně skládá z několika navazujících fází, kde vždy děláte trochu něco jiného. První vykládáte budovy do čtvrtí, začínáte je obsazovat, dále vybíráte bonusy, dokud jsou, pak již potřebujete obsazovat dobré budovy a plnit úkoly a zároveň šplhat na získávání majorit, následně včas zabrat a postavit dominanty a pak již počítat, co vše stihnete a nestihnete v rámci posledních kol (dobírání vlaječek). Prostě neskutečná jízda, kde se ani chvíli nenudíte, přitom tak krásné a jednoduché. Palec nahoru za tento počin těchto zkušených autorů.

4.11.2020 15:46:52

Vybíráme z Bazaru

Cantaloop: Book 1 - Breaking into Prison
Cantaloop: Book 1 - Breaking into Prison
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas