nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Panství hrůzy: Druhá edice

Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Asterion Press
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Ztráta akce?

Zdravím

V aplikaci se např rozhodnu kliknout na ikonu dveří. Zobrazí se mi text, který mi dá možnost volby, jestli dveře opravdu otevřít nebo to chci zrušit a já se rozhodnu pro zrušení, počítá se to už jako akce, i když se dveře nepokusím otevřít?

Stalo se nám, že jsme hledali určitou místnost, po kliknutí na ikonu dveří se ukázal text, který napověděl, o jakou místnost se jedná, ale jelikož to nebyla ona námi hledaná místnost, chtěli jsme ji zrušit, ale nevíme, jestli už jen kliknutí na ikonu neznamená ztrátu akce.

9.7.2018 11:39:45

OneBullet

Je to tak, akce je v dialogovem okne uvedena tím symbolem.

0 | 9.7.2018 12:34:29

Akce


Pokud se nepletu, tak věci co stojí akci jsou označeny v aplikaci dvojitou šipkou. Občas jsou nějaké možnosti i bez tohoto ukazatele a tím pádem to akci nespotřebovává (napadá mě např. prověření jestli máte posbíraných dostatek důkazů ve druhém scénáři). A při rozkliknutí dveří je tlačítko zrušit bez dané šipky, takže bez akce.

Je možné že se pletu a je to jinak. :-)

0 | 9.7.2018 12:21:19

Postavy


Funguje to tak i s postavami? Protože tam je volba podobná, ale postava mi po kliknutí na ni něco řekne a já se můžu rozhodnout, jestli v rozhovoru pokračovat, nebo ho ukončit.

0 | 9.7.2018 11:51:47

Juanitos

Ne, dokud je neotevřeš, tak ti akce zůstává, většinou se právě objeví jen tahle nápověda typu co jsi tam zaslechl, která ti umožní si ještě otevření rozmyslet.

0 | 9.7.2018 11:45:58

Postavy> Děkuju. Ještě poprosím o odpověď na dotaz výš.. - Juanitos