nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Panství hrůzy: Druhá edice

Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Asterion Press
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Máte možnost se přesunout o jednu oblast...

Dobrý den.

Jedna věc mi nějak nejde do hlavy. Jsem v místnosti, spotřebuji oba body pohybu a pak prozkoumám dveře (červený žeton), tím jsem spotřeboval obě své akce. Aplikace přidá místnost, rozhází otazníky a tak dále a pak mi napíše něco jako "Máte možnost se přesunout o jednu oblast v nově objevené lokaci".
Co tohle znamená? Mám volnou akci na pohyb do té nové mísnotsti? Nebo mi jen oznamuje, že mám novou místnost k prozkoumání? Nějak jsem na to neobjevil ani odkaz v pravidlech (snad nejsem úplně slepej).
Děkuji za odpověď.

21.3.2018 11:53:56

Přesunutí

Ano, po otevření dveří, máš možnost bez spotřeby akce (jen když ti to appka dovoli), vejít do právě objevené místnosti. Akci využít nemusíš.

| 0 | 21.3.2018 12:55:06

Akce prozkoumat

Přehled pravidel str. 4 - Akce Prozkoumat:
"Po umístění všech mapových dílů a žetonů může aplikace vyšetřovateli povolit projít prozkoumanými dveřmi a přesunout se do prozkoumané oblasti."

Takže toto je to, čo sa stalo tebe. Po preskúmaní novej lokácie máš ak ti to aplikácia povolí v podstate ešte jeden bod pohybu.

0 | 21.3.2018 12:55:19

Děkuji> Děkuji oběma za odpověď. Myslel jsem si, že to tak je, ale nějak jsem to z pravidel nepochopil (možná proto, že jsem četl jen ta anglická). - Bartyx