Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 373x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rozšírenie CZ?

Keď vychádzal základ, tak BF vyhlásilo, že do roka bude aj rozšírenie. Rok sa pomaly končí a zatiaľ som nezachytil nejaké náznaky rozšírenia. Vie niekto niečo, či som len niečo minul?
25.9.2018 18:49:18

rozšíření
Dlě všeho by mělo být jasno po Essenu, teďka si můžeš v appce dokoupit jeden scénář Děsivá tajemství, který je také přeložen a plně funkční se základní hrou...

22.10.2018 12:41:31

rozšíření
No já nechci šířit pesimismus, ale osobně se z lokalizovanými expanzemi začínám pomalu duševně rozžehnávat. Přesně z tohohle jsem měl vítr, když jsem hru kupoval :(

23.10.2018 09:59:14

...
Buď v klidu. Objednává se dotisk. Hra si tedy vede asi dobře a neměl by být důvod přehodnotit dřívější chuť jedno dvě rozšíření příští rok přinést. :)
...................................................................
Redaktor Deskofobie a blogu Kubrt vs Deskovky

23.10.2018 10:11:29

1. česká expanze
Kopíruji post z facebooku:
Nejčastější otázka, kterou od vás dostáváme mailem či facebookovou zprávou, se týká expanzí na Panství Hrůzy. Není úplně jednoduché trefit se do výrobních plánů Fantasy Flight Games. Ne vždycky vyrábějí v daném období to, co zrovna potřebujeme. Teď to třeba vypadá, že se v roce 2019 nebude tisknou žádná "velká" expanze (Streets of Arkham nebo Horrific Journeys). Oni asi nakonec nějakou do výroby vměstnají, ale na to se teď prostě nedá spoléhat. Pokud vám tedy chceme udělat radost, musíme začít s lokalizací "malých" rozšíření. Logicky jsme chtěli jako první vydat Beyond the Treshold, ale to se pro změnu bude vyrábět moc brzo z kraje roku 2019 a už nás k tomuto tisku nepustí. Takže první české rozšíření, které příští roky vyjde, bude Sanctum of Twilight.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

13.11.2018 16:00:13

Díky
:-)

13.11.2018 20:04:34

duben
Ahoj,
jen ze zvedavosti mame tu duben. Rysuje se neco noveho k obohaceni Panstvi?

18.4.2019 09:31:25

Rozšírenie by veľa hráčov ocenilo
Áno veľmi sa už žiada rozšírenie a prípadne preloženie ďalších scenárov v aplikácií. Ale radšej sa riešil PánOPrstenu, ktorý je dosť podobný, ale netreba zabudnúť ani na Panství je to skvelá hra a zaslúži si to a zaslúžia si to hlavne hráči, ktorí podporili Blackfire! :) Ďakujeme dopredu :D

18.4.2019 17:08:28

SoT
Sanctum of Twilight se vyrábí, nic dalšího zatím FFG nemá v produkčním plánu.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

18.4.2019 17:28:15

Aplikace
Ahoj ještě mám asi hloupý dotaz, ale zeptám se bylo by možné amatérsky překládat alespoň scénáře v aplikaci a pak to tam "nějak" vložit nebo jsou k tomu potřeba nějaká práva? V tomhle oboru jsem naprosto neznalý.

30.4.2019 12:26:42

Re: Adept-Astares
Už je o tom tady téma. Parta nadšenců už překládá například DLC scénáře, které Blackfire dělat nebudou.

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/panstvi-hruzy-druha-edice-6057/diskuse/aplikace-cz-16710/

30.4.2019 13:05:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Dlaha
Diky Dlaho to mi nejak uniklo

30.4.2019 15:20:18

Rozšíření v CZ
Doufám, že se podaří v CZ vydat i ty Streets of Arkham. Je tam má oblíbená postava a celkově to vypadá, že to rozšíření přidává docela dost.

Snad tedy prodeje budou příznivé. Bylo by fajn mít pro jednou solidní zásobu českých rozšíření do nějaké Lovecraftoviny.

1.5.2019 12:53:43

PM

v CZ
Já chápu že Blackfire musí čekat na to až FFG udělá reprint rozšíření Problém vidím v tom, že FFG letos žádný reprint rozšíření podle jejich stránek v plánu nemá. Takže buď těch anglických verzí má na skladě dost na další rok či dva, nebo se rozhodl soustředit se na jiné hry a k téhle už rozšíření vydávat nebude. Já samozřejmě věřím v první možnost, nicméně co by se stalo kdyby platila ta druhá možnost? V angličtině už to rozšíření bude nesehnatelné a v češtině nikdy nevyjde, protože vychází až s reprintem anglické verze. V tomhle vidím největší riziko kupování CZ verzí her u kterých se očekávají rozšíření.
Osobně jsem si samozřejmě koupil CZ verzi abych podpořil prodeje a tím pádem zvýšil možnost toho že CZ rozšíření vyjdou, ale tohle vnímám jako problém.
Škoda že nelze udělat to, že by si BF nechalo vytisknout pouze CZ karty a prodávalo je samostatně, samozřejmě by to vyšlo dráž než CZ verze, protože by člověk musel koupit jak ty karty, tak tu anglickou krabici, ale zase by zde nebyla ta závislost na FFG a jejich reprintech..
Chápu že do tohoto modelu BF nepůjde, ale stejně by mě někdy zajímalo jestli to nejde z licenčních nebo logistických či spíš finančních důvodů.

2.5.2019 22:18:04

CZ
Jedná se o hodně úspěšnou hru a věřím, že ji jen tak nepohřbí. Jak FFG, tak Blackfire. To se spíš trochu obávám o budoucnost 3. edice Arkhamu. K ní jsou hodně smíšené ohlasy.

3.5.2019 08:02:51

rozsirenie SoA
Streets of Arkham je velmi vydarene rozsirenie. V podstate kazdy element v tom rozsireni je super. Vysetrovatelov z tohto rozsirenia pouzivam(e) dost casto. Karty elexirov su zaujimavym prvkom a pekne spestruju hru. Rovnako tak samotne upgrade-i jednotlivych skillov. A scenare su uplne super. Zatial sme hrali iba dva z troch, ale oba patria medzi najlepsie scenare co som v MoM kedy hral. Takze drzim palce, nech sa podari vydat aj v cestine :)

3.5.2019 10:29:48

Svatyně soumraku
Já jen doufám, že s nadcházejícím rozšířením v českém jazyce bude současně k dispozici i česká verze aplikace a nebude se muset čekat na případnou aktualizaci od FFG.

7.6.2019 13:30:16

Mitogar
Přeložená je, čekám na info od FFG, kdy to bude nahozený.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

25.6.2019 18:40:27

Svatyně
Víme nějaký přibližný termín kdy se na Svatyni můžu těšit?

26.6.2019 13:41:27

Svatyně
Teď dorazila na sklad, snad už dnes začne odcházet na obchody, které měly předobjednávky.
Appka je aktualizovaná, nenechte se zmást hláškou, že scénář není dostupný ve zboleném jazyce. Popisek je česky a vše další taky. Na odstranění té hlášky zapracujeme.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

27.6.2019 11:31:25

EN mluvení
Ahoj, muže nekdo zkusit?
me v obou scénářích mluví Anglicky,ale text je cesky.

27.6.2019 12:48:32

Dabing
Dabing není, bylo to mimo budget.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

27.6.2019 13:22:55

Dabing
Děkuji za info.

27.6.2019 13:49:22

Vybíráme z Bazaru

Atentát na Hitlera
Atentát na Hitlera
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas