Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 368x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Podstavce pod figurky - vlastní návrh

Dobrý den,
chci se s Váma podělit o můj a kolegův výtvor. Standardrní postavce pod figurky jsou otřesné. Na internetu jsem viděl, že prodávají akrylátové podstavce. Napadlo mě, že by bylo vhodné k nim dodat popisky. Podstavce jsem navrhl tak, aby zabíraly co nejméně místa a vešly se do insertu od Folded space.

Mám hotové podstavce jak pro Mansions of Madness 2nd tak i pro rozšíření Reccuring Nigtmares.

Vyzkoušeli jsme různé materiály, a zde je výsledek.

Obrázek na: https://cz.pinterest.com/pin/752593787722760275

Další víkend bych už mohl vyfotit i nalepené figurky.
20.7.2020 19:35:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Podstavce

Moc pěkný podstavce. Já jsem to taky přeházel všechno na akryl a figurky zaberou výrazně méně místa.

27.7.2020 10:50:10

Podstavce
Tak to som zvedavý na tú finálnu verziu.
Ja som totiž tiež uvažoval nad tým, že by som prešiel na nejaké alternatívne riešenie pre tie podstavce, takže sa rád nechám inšpirovať.
Ono totiž prakticky hocičo je lepšie, než tie podstavce v krabici. Pravdupovediac je to asi najhorší komponent v nejakej hre, aký som videl za posledných pár rokov, a ten blázon z FFG, čo toto navrhoval, by si zaslúžil zavesiť za gule do prievanu.

Akurát mám pár otázok/komentov:

1. Tie čísla keď sú takto pod sebou sú dosť zmätočné, že čo vlastne ktoré znamená. Kvôli tomu sa mi ani nepáčia tie oficiálne štvorčeky, kde je to tiež len farebne odlíšené.
Ja osobne by som tam asi pridal minimálne nejakú značku alebo skratku, aby bolo hneď jasné, čo je hrôza, životy atď.
2. Pozerám práve, že tie podstavce sú ploché, aj keď tie príšery majú naspodu také tie cuplíky? Predpokladám teda, že ich plánuješ nejako z tých figúrok odstrániť?
Lebo vyrábať dierky do podstavcov, aby boli na mikrometer presne by asi nebola žiadna sranda. Zvlášť keď sa to nepodarilo ani FFG, čo ale súvisí tak trochu aj s blbým dizajnom figúrok, kde tie väčšie, čo by potrebovali aspoň 3 cuplíky, majú zásadne len jeden.

11.8.2020 11:10:11

Hotovo
Tak hlásím, že se mi to konečně podařilo dodělat. Nejdéle mi trvalo vymyslet způsob jak podstavce nebarvit a hlavně je vyčisit, protože akrylát po styku s lihem praská. Výsledek můžete vidět níže na obrázcích + jsem pár přidal do obrázků k Mansions.

https://ibb.co/album/QkvWRb

Podstavce jsou vygravírované a nápisy jsou vybarvené akrylátovou barvou. Následně jsem je čistil tekutinou na čištění LCD od Clean IT (šlo to blbě, ale napopraskal akrylát). Podstavce mám hotové jak pro základní hru, tak pro rozšíření Recurring Nightmares. Piny pod figurkama jsem odřezal a přilepil průhledným kyanoakrylátovým lepidlem.

Kdybyste někdo chtěl, není problém je vyhotovit.

PS: podstavce jsou udělaný tak, aby se vešly do insertu od Folded Space.

22.8.2020 16:23:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj. Já bych měl zájem o ty podstavce. Vypadají moc pěkně. Poslal jsem Vám SZ.

11.4.2021 07:43:21


Velice povedená věc!
Opravdu přemýšlím, že Ti napíšu. Pro mě velká výhoda, že by se to vlezlo do Folden Space. Přidal bych se ale k té druhé otázce od Magicuse. Vrtat díry, nebo krátit figurky?

11.4.2021 11:09:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Bohužel mi odpadl kolega s laserem, takže přemýšlím o tom, že bych sem na zatrolenky návrh podstavců dal všem k dispozici. Nemám problém dopracovat i další rozšíření, ale nemám je k dispozici.

12.4.2021 09:12:11

Ouu. Pěkné. Moc pěkné.

15.4.2021 16:35:57

Vybíráme z Bazaru

 Pán prstenů: Karetní hra - Khazad-dum
Pán prstenů: Karetní hra - Khazad-dum
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas