Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 370x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

oznamena nova expanze - Path of the Serpent

"You trespasssss too far," one hissed. "You will not leave thisss jungle alive." The creature nocked another arrow, but two gunshots rang out and the creature fell, dead.
Leo aimed his smoking pistol at another one of the serpents. "Remember, we still have five miles yet. We better make this quick."
Ursula drew out her survival knife. Norman was flipping through a thin book and muttering. As one of the snakes charged, Daniela took a deep breath, loosened her grip, and raised the machete.

https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2019/6/24/path-of-the-serpent/
24.6.2019 21:27:21

poetka
Fajn už jsem se bál že to kvůli Pánoprstenů už nebudou dál podporovat.

24.6.2019 22:22:32

Poetka
to je super, jen kdyby se toho co nejvíce přeložilo do ČJ
čemu moc nevěřím

25.6.2019 09:56:39

easterlingi
Pokud pujdou dobře prodeje Svatyně soumraku tak bych se toho nebál...

25.6.2019 10:55:19

Rozšíření CZ
Ale tak stále jsou asi relevantnější rozšíření a ve všechny nedoufám ani jako největší optimista. Snad se Streets od Arkham alespoň podaří vydat.

25.6.2019 14:37:11

PM

Vydání
No ideální by podle mě bylo, kdyby se CZ vydavatel rovnou přidal k tomu anglickému printu, aby pak nemusel čekat na to až to zase někdy FFG dá do reprintu, což se stalo u ostatních rozšíření, viz vyjádření že chuť vytisknout CZ verzi rozšíření by byla, ale bohužel tento rok FFG nemá v plánu reprint žádného velkého rozšíření a tak musí vyjít jen Svatyně soumraku..
Osobně jsem si tedy Svatyni soumraku předobjednal, tak doufám že prodeje budou natolik slušné, že začnou vbrzku vycházet i další, tentokrát větší rozšíření.

25.6.2019 20:24:42

PM
Vidím to uplně stejně.

26.6.2019 08:58:15

PM
Naprosty souhlas. Navíc nemám pocit, že by FFG plánovali reprint starších expanzí v nejbližších měsících, tak at nám neuteče další rozšíření.

2.9.2019 20:26:13

hajnej
Michal v jiném vlákně psal, že pro tento rok FFG neplánuje žádný dotisk. Tak snad mají něco v plánu na příští rok...
Každopádně je škoda se nepřidat hned k anglickému tisku...

2.9.2019 20:28:19

Vybíráme z Bazaru

Aeon's End + The Depths + The Nameless od 1 Kč
Aeon's End + The Depths + The Nameless od 1 Kč
Akt. cena: 712 Kč
Končí za: 11 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas