Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 363x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ verze - chyby, errata

Ahoj, jak to, prosim vypada s kvalitou prekladu? Narazili jste na nejake chyby?
22.3.2018 04:10:22

Chyby
V tištěných materiálech jsem si žádné neuvědomil. V aplikaci se s nějakými drobnostmi setkat lze. Vybavuji si například úryvek textu, kdy se ".... v hlavě začínají ozývat hlavy..." místo hlasy, samozřejmě. Ale nikdy to nebylo nic strašně zásadního, co by překrucovalo hru, nebo nešlo odpustit. Nebo aspoň při několika hraních jsem zatím na nic tak zásadního nenarazil.

22.3.2018 09:46:33

chyby
V apce je občas prkenný překlad. V prvním scénáři u třech případů popisu, se kterými jsme se setkali.

Jeden příklad užití malého písmena v názvu karty :D Všimla si přítelkyně, já bych to vůbec nezaregistroval.

Ve čtvrtém scénáři se rozchází text s dabingem. Apka píše paní Othera Gillmanová - dabing říká pan Othera Gillman

Mínusové modifikátory jdou špatně přečíst.

Uvítal bych, kdyby při otevření okna, třeba při hodu na test šlo změnit jazyk, aby bylo možné si ověřit pravdivost překladu, když kliknete vedle okno zmizí a jelikož v aplikaci není tlačítko zpět, tak je to trochu opich. To ale není chyba překladu, ale chyba aplikace jako takové.

22.3.2018 09:56:34

Chyby
Pokud jde jen o preklepy v appce, tak je to ok, to se da vychytat v ramci updatu. Horsi je to s chybami na kartach a v pravidlech.

22.3.2018 11:51:18

Text ze druhého scénáře v prvním
Včera jsem zkusil 6x založit první scénář, jen abych si otestoval, jak moc je variabilní první část domu. Z těch šesti pokusů se mi dvakrát stalo, že druhý text (první text říká, jaký umístit dílek, druhý říká, kam si mají vyšetřovatelé stoupnout) pocházel z druhého scénáře (takové to "nacpali jste se všichni do jednoho pokoje"). Což ale nejspíš není problém překladu, ale spíš nějaký obecný bug v aplikaci.

23.3.2018 09:29:34

Prvni scenar - spoiler

Podarilo se nam narusit ritual kde se objevi knez Dagon.... V tom se Eugene zmeni v potomka Dagona. Obrazek byl spravne ale text vybizel ke spawnuti druheho kneze Dagona... Jinak obcas nejaky preklepy ale nic co by se nedalo prezit...

26.3.2018 08:16:31

4 scenar
Po uspesnom odohrani 4. scenara, bol rozdielny text od dabingu.

V 3. scenari sa obcas objavil nazov mapoveho kusku "Hallway"

Inac aj to niekto berie na vedomie a reportuje to na spravnych ludi ?

24.4.2018 16:18:23

Vybíráme z Bazaru

Malé velké království - ve folii
Akt. cena: 270 Kč
Končí za: 11 hodin

Offcanvas