Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 363x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Conversion kit

Bylo by možno, aby někdo naskenoval žetonky nestvůr? Vím, že @Froggery uploadoval překlad (velké díky), ale nejsou tam všechny nestvůry - šlo jen o překlad. Rád bych si zahrál i ty dva scénáře, které nemohu, protože rozšíření je zcela nesehnatelné (za 10tis. to kupovat nebudu). Vyrobil jsem si z lepenky mapy (ty k uploadu zde jsou a dal jsem si práci) a chybí mi nestvůry. Vyšetřovatelů mám dost z jiného rozšíření. Tudíž mi stačí ty žentonky a mohu si to asi zahrát. Kdyby byl někdo ochoten… 

19.9.2021 10:59:57

A nebude lepší si zažádat u Blackfiru o originál conversion kit v češtině? Myslím, že by ještě nějaké kusy mohli mít..

19.9.2021 14:05:40

Zažádat? Kdyby to bylo v prodeji, tak jsem to už dávno koupil.

19.9.2021 17:28:49

@Derecho : Ano, zažádat. Tohle se nikdy neprodávalo, ale posílali to na požádání zdarma. Mrkni se zde v diskusích.

tady: https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/panstvi-hruzy-druha-edice-6057/diskuse/cesky-conversion-kit-logistika-20180/ 

 

19.9.2021 19:24:49 | Upraveno autorem (porovnej)

@peca007 Tak tomu nerozumim. Proč by mi to měli poslat zdarma. Mám koupeno panství se všemi rozšířeními. Tak mohu hrát všechny scénářě až na ty dvě, protože to bylo součástí první edice. Existují rozšíření, jejich název si nepamatuji, ale díky nim se dají hrát zbývající dva scénáře. A ty jsou zcela nedostupné. Vyrobil jsem si ty mapové díly a potřebuji zetonky. A můžu hrát. O toto mi jde. Tisková data aspoň. Stále nevím proč měl někdo zdarma něco posílat :-) a hlavně je to už dávno ta diskuze co tam byla. Poslat zdarma by to teoreticky mohli kdyby ty mapové díky a všechno bylo součástí nějakého dalšího dotisku Panství. Ale o tom. Ič nevím. Pokud jo, koupil bych si to ještě jednou, kde to je :-) ale to není… proto tomu nerozumim.

19.9.2021 22:03:04

@Derecho Pleteš dohromady dvě věci,ta rozšíření v sobě mají jen figurky a mapové díly, žetony jsou součástí conversion kitu který byl u anglické verze součástí prvních printů základní krabice, u české krabice nebyl obsažen ale posílal ho BF zdarma zájemcům. A jinak v mém překladu tu jsou i nestvůry z conversion kitu, jen jsou zvlášť společně s vyšetřovateli z něj.

19.9.2021 22:30:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Conversion kit ti pošlou zadarmo, byl součástí základní krabice a umožňuje hrát s hrdiny a příšerami z 1. edice. Součástí jsou velké karty hrdinů a žetony monster (a myslím, že tam je ještě kartička psa, který je společník jednoho z hrdinů z 1.ed). Tak aby jejich staty seděli do 2.edice. V českém vydání to nebylo a Blackfire za to tady schytal jako vždy. Tak pak dotáhl přeložený kit a posilal na požádání. Nedávno někde psali, že se ozvalo jen pár lidí a ještě jich hromadu mají. V nových anglickýc  printech FFG už také není. Stačí napsat na Facebooku SZ do Blacfiru a zeptat se jestli ti ho pošlou.

…zase froggery;o)… už mlčím 

19.9.2021 22:35:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Ve zkratce: Conversion kit byl automaticky součástí krabice Panství hrůzy: druhá edice. Jenže v české verzi tento kit chyběl. Na základě toho Blackfire nechal vyrobit český conversion kit zvlášť a ty pak posílal zájemcům a vlastníkům hry zdarma. Pokud se nepletu, v dotisku už conversion kit nechyběl. 

Za zkoušku nic nedáš :-)

19.9.2021 22:37:01

Jo a kdybys stejně nevěří, že ti to pošlou. Tak na stránkách FFG se dá convertion kit stáhnout ;o). Samozřejmě v angličtině.

19.9.2021 22:41:39

Mám jich stále dost.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

20.9.2021 07:08:57

To jako fakt? Tak teď tomu rozumím. Sice to vyznělo už z prvního příspěvku, ale ještě jsem se zdráhal tomu uvěřit. Tak to je pro mě novinka. No pochopitelně, že má zájem :-) - já to hledal na bgg v souborech a nikde jsem nic takového nenašel. Díky tedy na nasměrování. Rozšíření mám všechna až na Streets of Arkham, které bylo slíbeno v češtině. Tak čekám… a už jsem trochu nervozní, protože se objevily další kusy v češtině, tak doufám, že ten slib platí. To mi nemůže chybět. Díky moc všem, jdu se po tom tedy dál pídit…

20.9.2021 07:23:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Po ničem se pídit nemusíš, stačí tady slušně poprisit Michala-BF, předat si e-mailovou adresu a on ti to prostě pošle ;)

22.9.2021 10:29:55

Mám k dispozici POSLEDNÍCH 6 Conversion kitů.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

26.1.2022 09:36:05

Všechny CK, co jsem měl k dispozici, jsou již rozdané. Do souborů uploaduji CK pro domácí tisk. Třeba se to bude někomu hodit.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

19.10.2022 08:05:25

Chtěl bych se zeptat, zda aktuálně prodávaná česká verze Panství hrůzy stále obsahuje conversion kit? Zaznamenal jsem, že do anglických krabic ho už nedávají.

5.4.2023 08:38:56

@Amperor Bohužel CZ verze hry conversion kit neobsahovali, Michal z BlackFire ho posílal těm, kteří ho chtěli, ale bohužel již není viz. příspěvek níže.

9.4.2023 09:37:19

@FafaCZ Děkuji za informaci. Zjevně jsem se měl ozvat dříve. Mám obě rozšíření, kit mi hodně chybí a varianta domácího tisku mi příliš nevyhovuje. Zkusím si tu na bazaru založit inzerát s poptávkou.

11.4.2023 18:46:25

mh

Já jsem tedy v roce 2020 PH CZ 2. edice kupoval normálně v knihkupectví a Conversion Kit tam mám. Akorát nechápu, jak ho použít. To musím mít koupené krabice 1. edice, nebo jak to je? (Hned upozorňuju, že prodat ho nechci a radši bych ho “rozchodil”.) Předem děkuji za info.

11.4.2023 19:06:17

Hmm, zajímavé, to se tedy ještě zeptám, zda je uvedeno na krabici, že hra kit obsahuje? V mé krabici nebyl.

Kit je určen k použití s obsahem krabic 1. edice nebo s rozšířeními Recurring Nightmare a Suppressed Memories. S každým rozšířením je primárně spojen jeden scénář.

11.4.2023 19:34:59

mh

@Amperor Mám to uvedeno na spodku krabice v části “Obsah balení” jako poslední položku.

11.4.2023 21:29:52

Vybíráme z Bazaru

Heroes of Land, Air and Sea + Order and chaos
Heroes of Land, Air and Sea + Order and chaos
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas