Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 373x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

conversion kit

Vzhledem k tomu, že v české verzi hry se conversion kit nenachází, jako nejlepší možnost mě napadá domácí výroba s použitím přeložených karet a žetonů, které jsou zde k dispozici ke stažení. Háček je v tom, že tam nejsou přední strany některých příšer (ty které mají nepřeložitelné jméno) a pár dalších žetonů bez textu. A tím se dostávám k tomu, že bych chtěl požádat nějakého šťastného majitele conversion kitu, zda by mohl tyto chybějící části naskenovat a nahrát sem.
Předem děkuju.
18.3.2018 11:35:31

CK
Už sa ináč vie, ktorý obchod bude mať na starosti distribúciu CK na Slovensku?
A tým, že sú zadarmo, tak ako bude prebiehať ich výdaj? Stačí prísť, a povedať tajné heslo "chcem conversion kit"? :)

A ešte lepšie je, že akurát je tam dobrý timing, keďže obidva rozširujúce scenáre k Recurring Nightmares/Supressed Memories už sú takmer hotové.
Už sa teším, ako ich vyskúšam, snáď sa ich podarí dostať do appky čo najskôr.

12.3.2019 11:06:28

Dotisk s CK

Dotaz na BF - vi uz se prosim datum dodani 2. printu s CK?

21.3.2019 19:55:00

Ck
Už tu měl být, ověřím.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

21.3.2019 22:58:46

PM

CK samostatný
Jestli už by tu měl být dotisk s CK, znamená to že už je k dispozici i samotný CK? Pokud ano kdy ho tak asi začnete posílat do vybraných obchodů? Díky za info.

21.3.2019 23:34:46

PM

CK dostupnost
Je nějaká nová informace ohledně dostupnosti samostatného CK? Jinak včera jsem hrál první scénář, mapové dílky mi to dávalo jen ty české, občas to tam hodilo potvoru z rozšíření, což se jakž takž dalo hrát i bez CK, protože základní informace jako vnímavost a hrůzostrašnost jsou v monster reference sheetu co byl v krabici.
Samozřejmě je problém že bez CK nemám karty vyšetřovatelů, takže za nové nemůžu hrát.
A co je trochu otravné je to, že v aplikaci když útočí příšera z CK je text občas anglicky. A vyluštit v angličtině která česká karta patří ke stavu (omráčení a tak) není jednoduché, protože tohle nejsou slova která by člověk v běžné anglické konverzaci použil. Snad někdo do budoucna přeloží i tyhle drobnosti.

28.3.2019 09:47:38

CK
Mělo by to dorazit snad zítra. Nicméně já se k tomu dostanu asi až druhý dubnový týden. Příští jsem služebně v zahraničí.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

28.3.2019 13:14:06

Michal - BF
Odesílání conversion kitů zájemcům tedy bude muset počkat až se vrátíš? A kde si o něj napsat?

28.3.2019 13:17:07

CK
tak samy se nepošlou, takže to bude muset počkat:)
založím na to téma v diskusi.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

28.3.2019 14:47:37

Dearly departed

Ahoj,

zkoušel jsem pouze otevřít scénář dearly departed a počáteční příběh ještě není v aplikaci přeložený, je to v plánu (zbytek vypadá, že je přeložený)? Případně, je někde přeložený ten první text, který by si hráči mohli přečíst z papíru?

Díky

16.4.2019 10:20:39

JirkaH
To patří do jiné diskuse, ale neva... díval sem se do Appky, jeden z posledních updatů to nějak rozesr*l. Když sem hrál naposledy před pár měsíci, tak co nebylo česky, bylo anglicky. Pořeším to s FFG.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

16.4.2019 11:58:59

Díky a dostupnost Figure and Tile Collections
Předně díky Blackfiru za zaslání conversion kitu a super řešení situace. Kdybyste někdo sháněl Figure and Tile Collections, pár kousků se dá koupit v Německu. Objednal jsem na fantasywelt.de (https://www.fantasywelt.de/Arkham-Horror-Villen-des-Wahnsinns-Wiederkehrende-Albtraeume-2-Edition-DE). Poštovné je sice cca 12 euro, ale i tak to vyjde plus mínus jako tady. Vzhledem k překladu conversion kitu němčina nevadí.

3.5.2019 09:19:52

Vybíráme z Bazaru

Food Chain Magnate
Food Chain Magnate
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas