Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 363x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Aplikace CZ

Ahoj, jestli vše půjde plánu, tak Panství hrůzy dorazí už za 2 dny. Dostal sem několik dotazů na překlad aplikace. V tuto chvíli jsou v ní přeložené 4 originální scénáře + 1 DLC "omylem" navíc (Děsivá tajemství), ke kterému se zatím ani nedělal dabing a ještě je přeložen prolog Nutkání k pomstě, ke kterému je ale potřeba expanze Beyond the Treshold. Tento překlad jsme nezadávali, ale nějak se stalo, že ho překladatel částečně udělal, nicméně ve hře už je potom dále jen Angličtina. Blackfire aktuálně nemůže zařídit překlady "dopředu". Jakmile bychom dělali nějakou expanzi, vygeneruje se nám marketingový rozpočet a z něj se zaplatí i překlad příslušných scénářů. Nicméně pokud by se podobně jako u Descenta našla parta dobrovolníků, kteří by to chtěli pro komunitu udělat nezávisloe na nás, mohu pro appku poskytnout lokalizační kit. Zároveň bych byl schopen, právě z marketingových rozpočtů generovaných v budoucnu, tuto případnou snahu finančně podpořit.


Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.
13.3.2018 09:36:54

Koordinátor

Nazdar,
chcem sa spýtať či sa už nejaký koordinátor našiel? Plánujem túto hru v dohľadnej dobe kúpiť a toto by bol veľký bonus.

9.5.2018 21:44:34

Koordinátor, dodatok
Vzhľadom, na skutočnosť, že nikto neodpovedá a nikto sa nechváli, predpokladám že koordinátor sa ešte nenašiel.

Poprípade by som sa mohol toho ujať ja, ale problémom je, že som zo Slovenska, teda preklad do CZ nemusí byť na 100%. Rovnako aj to, že hru ešte nevlastním(stav sa zmení do týždňa) a nemám ju tak nahranú ako by som chcel.

10.5.2018 08:11:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Ta hra se mi opravdu líbí
Pokud je třeba člověk, který to povede, klidně bych se do toho pustil. Další se snad přidají.

EDIT: Dovolil jsem si napsat na velín.

--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

10.5.2018 12:41:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Hlásím se jako přicmrndávač Tomovi s Markem

***
Deskoherní inkvizitor

10.5.2018 12:52:10

Už mi napsal
Michal z BF, že o překlad stojí.
Čekám na zaslání materiálů pro překlad, kdo by se chtěl přidat, pište se nebo do zpráv.
Jakmile budou materiály, pustíme se do toho.

--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

11.5.2018 07:17:38

...
Inkvizice se pouští do Panství hrůzy. To nemůže dopadnout dobře! :D

Palec hore! :) Dík!
...................................................................
Redaktor Deskofobie a blogu Kubrt vs Deskovky

11.5.2018 08:26:22

Hele
ti dva rozumnější z nás měli hru v první TOP 5 nejlepších her.
Překlad si zaslouží.
--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

11.5.2018 08:51:42

podklady
Michal dával tady na zatrolenky ke stažení excel s podklady, takže rozděl a panuj, můžeme se do toho pustit.
___
redaktor Deskofobie

11.5.2018 10:06:32

Podklady
Evidentně také zapomněl, psal, že je pošle v pondělí :-)
Tak jsem je stáhl, večer na to sednu a nějak to začneme bastlit.
--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

11.5.2018 10:13:29

Tím lépe
Nedržel sem to v hlavě, vyřešeno:)
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

11.5.2018 18:44:45

Drk

Scénáře
pokud si zaplatím a stáhnu scénář Děsivá tajemství nebo Nutkání k pomstě, tak bude veškerý text v češtině krom dabingu?

29.5.2018 15:09:46

Překlad Appky

Ahoj, posunul se nějak překlad kompletní aplikace? Nějak to tady utichlo. Pracuje na tom prosím někdo?

J

25.6.2018 08:32:52

Drk
Drku, ty scénáře jsou placené kromě těch základních čtyř?? Nebo jak to bude?

27.6.2018 12:06:55

Překlad applikace
Nazdar Jilut,
na preklade sa pracuje, vedúcim je marektomas98.
Escape from Innsmouth a Shattered Bonds by mali byť preložené a čakajú na kontroly. Ešte sa pracuje na zvyšnej Lokalizácii(asi prvé 4 scénare v kombinácii s rozšíreniami) a Dearly departed.
Samozrejme FFG nedávno pridalo aktualizáciu MoM, tak čakáme ako nás to zasiahne.

To je zatiaľ všetko čo viem.

27.6.2018 15:58:07

To Nekro

Ahoj, díky moc za pozitivní info. Neplánujete zřídit nějaký účet? Rád přispěju nějakou korunou a myslím, ze bych nebyl jediný.

Jirka

27.6.2018 16:22:46

Jilut
Hold, treba sa pýtať kompetentných.
Ja len prekladám :)

27.6.2018 16:42:01

Dva nové scénáře

Všiml jsem si, že po aktualizaci aplikace, se objevily dva nové popisy scénářů v cz. Konkretně jde o "Děsivá tajemství" a "Nutkání k pomstě". Zatímco u druhého jmenovaného je potřeba rozšíření, u prvního nikoli, ale i když je popis scénáře v cz, aplikace stejně hlásí, že "tento scénář není momentálně dostupný ve vybraném jazyce". Navíc v pravém horním rohu je označená zkratka DLC, což nevím co znamená.
Může mi k tomu někdo říct víc, prosím, děkuji :)

9.7.2018 11:48:35

DLC
DLC je zkratka pro DownLoad Content - neboli obsah ke stažení. Ale nic jiného ti k tomu neřeknu. Není to náhodou nutné zakoupit zvlášť (in app purchase - nákup v aplikaci)?

9.7.2018 12:19:20

Peca007

Ano, musí se zakoupit. Stojí 149,99 Kč, což by mi nevadilo. Spíš si nejsem jistý, jestli už je scénář kompletní, když je u něj poznámka, že není dostupný v daném jazyce. Na druhou stranu nechápu, proč by tam vkládali název a popis scénáře v cz a nebyl by kompletní.
Snad mi to vysvětlí někdo zasvěcený :)

9.7.2018 12:33:18

marektomas
To je dobře, že se někdo ujal vedení překladu (uvažoval jsem, že se přihlásím, ale protože jsem se stěhoval, tak jsem na to vůbec neměl čas ... ale to jsou kdyby).

Nicméně bych chtěl nabídnout pomocnou ruku - pokud by byl zájem ze strany překladatelů a hlavně ze strany komunity něco přispět (jak psal třeba Jilut), tak můžu nabídnout transparentní účet, který jsem zřizoval pro podobný účel - podpora fanouškovského překladu appky na Descent.
Účet je aktuálně prázdný, takže ho lze využít. Pokud by byl zájem, tak mi prosím napiš SZ.

9.7.2018 16:16:19

Juanitos

Nazdar,
Vengeful Impulses-Nutkáni k pomste preložené nie je, máme to na Fan preklad.

What lies within - Desivá tajemství preložené sú, BF sa tuším pomýlil a omylom to preložil.(v podkladoch sú preložené všetky riadky)

To je všetko čo mi je známe...

9.7.2018 20:26:33

Scénáře
Ahoj má někdo informace, jaké nové scénáře se chystají, případně výhledově, kdy budou k dispozici? Měsic, dva, šest? A případně, za k nim bude potřeba pořídit nějaká rozšíření? Předem díky za jakékoliv info.

31.8.2018 13:15:15

Adept-Astares
Ted zrovna vysel v anglictine novy DLC scenar, staci na nej jen zaklad.
Edit: Ale ty asi myslis v cestine, tam netusim.

31.8.2018 14:00:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Hľadajú sa prekladatelia
Čaute všetci priaznivci HPL,

Akosi sa nám spomalili práce na preklade aplikácie. Preto sa ak by mal niekto záujem sa pridať dajte vedieť, buď sem alebo súkromnou správou.

Vopred Ďakujeme

27.9.2018 08:26:02

Nekro
No Nekro, rád bych ti pomohl, ale s angličtinou jsem na tom bídně :/ spíš jsem se tě chtěl zeptat, bude po překladu k hraní potřeba nějaké rozšíření? Nebo bude postačovat základ? Nemáš informace?

27.9.2018 10:45:58

Vybíráme z Bazaru

Papírové moře
Papírové moře
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas