Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 363x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Aplikace a hraní hry

Zdravím, mám takový dotaz, je potřeba k hraní této hry nutně ta aplikace. Mám mobil i tablet s windows a nejsem si jistý zda mi bude fungovat. Díky moc
7.4.2017 12:15:22

Aplikace
Ano, k hrání je nutná aplikace, bez ní to nejde. Aplikace celou hru řídí, ukazujete jak se skládá mapa, kde co je atd.
Aplikace je volně ke stažení, takže si ji můžeš vyzkoušet nainstalovat a zjistíš, zda ti funguje.
Já ji mám na tabletu s win10 a jede. Pro win se instaluje přes službu Steam.

7.4.2017 12:33:14

patekradek89
Nejjednodušší je si to vyzkoušet aplikace není vázaná na nákup hry a je zdarma jak už bylo uvedeno na steamu. ALe myslím si že minimálně na tabletu by měla jet bez problémů.

7.4.2017 13:08:41

aplikace win mobile
Tak na mobilu mi to nejde. Dteam sice mam ale nejak mi to pise ze nemsm. Nicmene zitra zkzsim na pc. Zbavil sem se androidiho telefonu a ted koukam ze by me hra aj chytla. Arkham horror je srdcovka a vse kolem taky. Diky moc za info :)

7.4.2017 22:55:50

Appka
Novy update obsahuje rozsireni Streets of Arkham a cestinu pro zakladni scenare. Plus samozrejme oprava bugu.

14.11.2017 07:55:54

TeCZko
Čeština je už asi týden, ale objevují se tam gramatické chyby, občas divný překlad nebo vypadlá písmena. Hrát se s tím dá, ale u oficiálního překladu bych čekal lepší péči.

14.11.2017 08:01:45

appka
Ještě se testuje a upravuje. Aktualizace se vydávají nejdřív po měsíci.

14.11.2017 09:55:53

:)

zdravim dnes jsem koukal na scenare jsou tam scenare ktere nejsou ze zakladni sady a jsou uz prelozeny cesky to uz je priprava na nekterou expanzy cz nebo budou cz jen neake scenare navic ktery bude nutno kombinovat s eng verzi expanze dekuji =)

16.2.2018 14:21:10

Aplikace cestina

Zdravim, aplikaci jsem si stahla ale cestina tam nikde neni moznost vybrat. Jak jste ji tam prosim dostali? Dekuji

4.3.2018 09:13:01

čeština

Je tam nastavení kde lze vybrat jazyk - čeština. 4 scénáře z 13 jsou česky. Taky by mě zajímalo jak to bude dál. Hru zvažuji a moc mě láká. Otázka je jak to bude dál.. Bude se v překladu pokračovat?

4.3.2018 09:57:07

scénáře

Jeden scénář který se dá zakoupit je už také přeložen do češtiny. Takže ze 13 jich je česky prakticky už 5:)

5.3.2018 09:40:29

DLC v Cz
Které to placené DLC je prosím přeložené celé v češtině ?
Sice vidím úvodní fluf přeložený u : "Děsivá tajemství" a "Nutkání k pomstě", ale u obou je červeně dole uvedeno: "Tento scénář není momentálně dostupný ve vybraném jazyce". Je to nějak tedy ověřeno? Díky

5.3.2018 10:38:04

DLC v CZ

Jedná se o scénář Děsivá tajemství. Už jsme ho hráli i dohráli a celé to bylo česky. Jen nazačátku ten text (popis příběhu) je čten anglicky ale popis vedle vyskakuje česky.

6.3.2018 14:53:54

Steam vs. Aplikace
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jestli je nějaká možnost dostat ty scénáře zakoupené navíc (DLC) ve Steamu na počítači do aplikace pro telefon (mám v Androidu aplikaci Mansions od Mandess) a opačně. Popřípadě, zda jde nějak přes aplikaci Steamu do telefonu i hrát. Většinou používáme počítač, ale na cestách telefon a nemůžu přijít na to, jak to propojit.
Předem díky za odpověď

20.4.2022 17:05:27 | Upraveno autorem (porovnej)

@Keta8 bohužel DLC zakoupená ve Steamu do mobilní aplikace sdílet nejde - viz diskuze u PP https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/pan-prstenu-putovani-po-stredozemi-8829/diskuse/dlc-30445/

Hrát hry z knihovny Steamu na androidu lze třeba prostřednictvím streamovacích služeb (např. GeForce Now), které ovšem musí danou hru podporovat - což aplikace k deskovými hrám nejspíše nebudou.

 

20.4.2022 17:33:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Warhammer 40k, Space Marine Tactical Squad
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 17 hodin

Offcanvas