Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 370x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

2. CZ vydani


Muze prosim nekdo z BF informovat, jak to bude s 2. ceskym vydanim Panstvi hruzy? Bude identicke jako to 1. a nebo bude nejaka zmena, napr. oprava chyb (pokud tam vubec nejake byly?), atd? Diky.
3.11.2018 08:51:04

reprint
Bude to reprint, ne druhé vydání, bude k dispozici nejdřív v květnu a kromě přidání Conversion Kitu se v ničem lišit nebude.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

3.11.2018 18:36:55

Michal-BF

Dekuji za odpoved.

3.11.2018 20:22:05

Dostupnost?
V obchodech už je teď tedy nyní dostupný druhý print co obsahuje CK? Jak toto druhé vydání hry poznám od prvního?

6.4.2019 08:39:17

Archaon
V obchodech bude ještě původní, pár desítek kusů je ještě skladem. Není třeba čekat, C.K. kdyžtak dopošlu. Zatím má o něj zájem tak 5% kupujících.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

6.4.2019 17:21:57

Jak poznám 2nd edici?
Jak tedy v obchodě poznám jestli jde o reprint s CK nebo první tisk?
A co konkrétně tedy CK obsahuje? Děkuji :)

27.8.2019 12:45:26

Re: DoubleM
CK obsahuje tokeny vyšetřovatelů a příšer z první edice. Díky tomu umožňuje použít vyšetřovatele a příšery z první edice ve druhé edici. Rovněž bez CK nejdou hrát rozšíření Suppressed Memories a Recurring Nightmares (ty obsahují prakticky jen figurky a mapové dílky z první edice).

Pokud CK chceš a nebude ve tvém balení Panství tak myslím, že Michal-BF bude mít ještě nějaké náhradní k dispozici. Mě posílal. Jinak ta dvě zmíněná rozšíření v současnosti skoro nejdou sehnat a reprint naplánovaný není. Tak se na ně moc nevaž :-)

27.8.2019 13:29:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozšíření

Tak současnému dni vyšlo 5 větších a dvě malé rozšíření. To páté teď oznámené vypadá fantasticky. U nás je hra v prodeji cca 2 roky a zatím vyšlo jen jedno rozšíření. Rychlost takového vydávání hru celkem dost brzdí a dusí. Pochybuji že ti co si koupili základ by si rozšíření nekoupili když na nich hra doslova stojí a padá. Takže všeobecný názor že vydávání rozšíření je dost risk tak nějak logicky u této hry nefunguje. Pokud budou vydávat rozšíření a to jen některá s tak pomalým tempem tak je to na nic :( Pokud jste se rozhodli Blackfire jít do Panství hrůzy chtělo by to taky trošku držet krok. A třeba za rok vydat těch rozšíření i víc. Změnit trošku přístup a přitlačit. Spousta lidí třeba nekupuje jen pro to že nestojí o Core set když ví že pokračování pak budou ve hvězdách... U tak parádní hry je to prostě škoda. Jsem moc rád za překlad Svatyně soumraku ale je to prostě mááááálo....

22.9.2019 17:42:28

GeneralX
Taky souhlasim, hru mám a i rozšíření nyní aspoň dva scénáře co můžeme hrát ale i tak čekat další rok na to, zda něco vyjde tak se díky tomu hra u nás dostává mimo hru a hrají se jiné, a to je veliká škoda, jsem velký fanda, Arkamu, Eldritche a Panství
Asi to dopadne jako s každou hrou, že si dokoupit anglické verze a počeštim. Třeba ale blackfire překvapí, protože jsem koukal že mají nějaké tajné projekty, tak snad jedním bude rozšiřeni na úrovni bezva hru.

22.9.2019 19:01:39

easterlingi

Jo kdyby to šlo aspoň počeštit jako Eldritch Horror tak by to bylo fajn. Koupil jsem si ho komplet a počeštil. Protože doufat v překlad ..tak bych nikdy nehrál. Jenže u panství je problém překladu aplikace. Nevím jestli se tomu bude vůbec někdo věnovat. Každopádně Panství vypadá dobře ale jako vydat core set a pak skoro nic.... to je na nic...

22.9.2019 20:53:29

GeneralX - rozšíření
Přesně jsi popsal důvod, proč jsem si tuhle hru nikdy nekoupil. Stojí a padá na rozšíření a to je nejisté. Takže dokud nebudou venku alespoň 3, tak do toho nejdu.

22.9.2019 21:01:21

Deskovec

Ano a takových lidí je hodně. Možná víc než by Blackfire vůbec čekalo...

22.9.2019 21:26:19

GeneralX
Pokud by někdo jako je Nekro přeložil scénáře tak je mozne si koupit zbytek v angličtině. Ale je to škoda že to takto dopadá

23.9.2019 12:58:20

easterlingi

Nebojte, na scenároch sa opäť maká :) Čakali sme na podklady.

23.9.2019 14:17:00

Nekro
Jseš bůh! Děkuji ti! :)

23.9.2019 14:25:22

Edison

Skôr len vytrvalí blázon :)

23.9.2019 15:26:19

Nekro

Díky tobě asi Panství pořídím :)

23.9.2019 15:34:54

Nekro

Asi tak nějak pomalu začnu kupovat anglické verze

23.9.2019 16:07:34

Nekro
Jestli tomu dobře rozumím, tak se pracuje na dalším překladu DLC rozšíření v aplikaci?

23.9.2019 16:28:03

sewa

čiastočne máš pravdu, dostali sme toho viac :)
DLC budeme robiť ako prvé, potom budeme robiť dokončovačky (preložené scenáre, s novými rozšíreniami) a nasledovať budú asi scenáre k Streets of Arkham. Ale to je môj plán na cca 6 mesiacov. Uvidíme ako to pôjde a či sa do niečoho pustí aj BF.

23.9.2019 18:22:32

Nekro

Myslíš že by udělali rozšíření?

23.9.2019 18:57:08

Rozšíření
Jak už tady zaznělo, tak vzhledem přístupu spol. Blackfire k rozšíření jsem taky šel do anglické verze a pořídil jsem si všechna rozšíření. Hra stojí na scénářích, takže nebyla jiná možnost. Takto to udělal i další hráč v mém okolí. Tak jen aby tady zaznělo, že těch hráčů co to tak udělali opravdu není málo.....

23.9.2019 19:43:50

Rozšírenie
No neviem, zatiaľ čo nám bolo povedané, vyjednávajú ale nevedie ktoré. Ono už len trafiť sa do plánov FFG je dosť problém.

24.9.2019 06:46:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozšíření
Michal někde psal, že velké rozšíření si che prosadit, takže věřím, že nějaké nakonec vyjde.
Zároveň ale taky začátkem roku psal, že v tomto roce nemá FFG naplánovaný žádný dotisk, takže se nemají k čemu přidat. Takže nejhorší asi bude sladit vše s FFG...
U toho mne trošku mrzí, že se rovnou nepřidali k Path of the Serpent.

24.9.2019 08:31:06

kubeckam
Jenže cizojazyčné verze Path of Serpent se můžou tisknout taky až příští rok,tyhle věci se neřeší v jednom printu.

24.9.2019 08:40:50

Froggery
Aha, to jsem nevěděl, díky za informaci. Vždycky se totiž mluvilo, že se BF přidává k printu, ale to že to neplatí pro první vydání jsem netušil.

24.9.2019 12:59:31

Vybíráme z Bazaru

Shuffle Heroes
Shuffle Heroes
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 3 hodiny

Offcanvas