Pandemic: Nové hrozby

xxxxxxxxoo hodnoceno 169x (Seznam vlastníků)

Pandemic: Nové hrozby - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Pandemic
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matt Leacock
Thomas Lehmann
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jarrok

Terenny pracovnik

Moze Terenny pracovnik vynajst liek aj ked ma napriklad 5 kariet zltej farby a nema ziadne zlte kocky? Alebo musi mat proste 3 zlte kocky a 3 zlte karty inak ten liek na zltu chorobu nevynajde... ?
26.8.2010 14:27:46

Vlastností rolí
Podľa môjho názoru je každá vlastnosť uvedená na karte rolí dobrovoľná, t.j. môžeš, ale nemusíš ju využiť. Takže by som to hral tak, že aj Terénny pracovník môže vynájsť liek odhodením 5 kariet.

26.8.2010 14:58:41

určite áno
každý liek môže byť vynájdený každou postavou odhodením piatich kariet vo farbe choroby...ak chceš, tak môžeš ignorovať akékoľvek bonusy postáv,ale samozrejme by to bolo trošku nerozumné...ak sa ti však stalo, že si skôr nazbieral 5 kariet v jednej farbe ako karty a k tomu ešte tri kocky v danej farbe, tak samozrejme liek vynájsť môžeš :-)

27.8.2010 00:06:46

Jarrok

len 5 kariet bez kociek
Stalo sa mi, ze som mal 5 zltych kariet a len 2 kocky. A nevedel som, ci este stracat cas cestovanim za dalsou kockou, alebo ci mozem hned vynajst zlty liek...

27.8.2010 16:35:24

Jarrok
môžeš hneď vynájsť liek...

27.8.2010 17:02:44

jarrok

dik
takze vdaka vasim radam som konecne po 20 pokusoch zdolal Pandemic :)

hral som 4 epidemie + fialova

28.8.2010 16:33:24

nie je za čo
ja zatiaľ hrám s piatimi epidémiami, ale len variantu virulentného kmeňa a len s dvoma postavami...zatiaľ sme väčšinou vyhrali, ale je to riadna fuška :-)

28.8.2010 21:58:25

Vybíráme z Bazaru

První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě
První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 11 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas