Pandemic: Nové hrozby

xxxxxxxxoo hodnoceno 169x (Seznam vlastníků)

Pandemic: Nové hrozby - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Pandemic
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matt Leacock
Thomas Lehmann
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozsireni

Na strankach z-man games (http://www.zmangames.com/) se objevili informace o tomto rozsireni pandemicu! Přibudou nové postavy, karty i nové fialové kosticky mutaci :) Lze zde najit i navod. Uz se tesim.
29.4.2009 13:31:11

VV
Jsem na to zvedav, puvodni padnemic se mi trochu ohral, tohle by mohlo vnest nektere fakt zajimave nove prvky, vypada to dobre;)

29.4.2009 13:55:00

aneken
No celkem se tesim, otazka je jestli se take bude prodavat ceska verze. Tusi nekdo jak byl ceskej pandemic uspesnej? A jestli se s ni pocita?

Zajimava je varianta bioteroristy, ktery skodi ostatnim hracum a rozesiva fialovou nemoc :-D !

1.5.2009 15:00:18

VV
Ja kdyz sem s Albi mluvil, tak se tvarili, ze na 99% to budou chtit, ale termin zatim neznamy...

3.5.2009 23:01:36

to aneken
to by bolo fajn, sem s tym!

4.5.2009 09:44:01

koupě
Lidičky, kdybyste náhodou někdo něco objednávali v některém ze zahraničních obchodů, rád bych se přidal k nákupu a vzal si tohle rozšíření.
Nechci si to objednávat sám ze dvou důvodů - zaprvý nemám s nákupy tohoto typu prakticky žádné zkušenosti a zadruhé se aspoň složíme na shipping ;-)

11.9.2009 20:27:41

super
Musim rici ze po par hrach jsem velmi spokojen. Zejmena nyni velka variabilita novych special karet a postav je suprova, puvodnich 5 se uz zacalo ohravat. Virulentni vir nam uz dal take pekne zabrat i mechanizmus mutace je zajimavy a zaludny (dlouho se nic nedeje a pak najednou fíííí a je vymalovano). Celkove je hra vytunenejsi s petriho miskami a hezcimi figurkami (mensi velikost a barvy konecne pasuji). Jenom do puvodni krabice se vsechno nevejde. Bio-teroristu jsme jeste nehrali. Az bude cas a budu mit neco nahrano tak se pokusim nahodit par fotek a treba i recenzi. Howgh.

7.1.2010 23:51:31

DD

rozmanitost
Tak urcite hra je tedka rozmanitejsi, hlavne ty nove postavy to hodne ozivili.
Jinak mi se to podarilo nacpat do puvodni krabice. Jen pro BioTerroristu jsem tam musel dat jen par stranek zbytek bloku mam vedle.

8.1.2010 11:13:12

mutace a virulentni formy
Zdravim, rozsireni zatim nemam, ale planuji si ho koupit v kazdem pripade. Zatim jsme zkouseli nove postavy, ktere jsme si nacetli v pravidlech a moc se nam libili. Mohl by nekdo z hracu, kteri jiz toto rozsireni maji kratce napsat jake to je hrat s mutacema a viruletnima formama nemoci? Koukal jsem do pravidel a v podstate mi prislo, ze krome klasicke epidemie se jeste uplatni nejaky efekt navic, ktery je napsany na karte. Zajimalo by me co se napriklad stane?

9.2.2010 12:53:54

Parxel
Rozsireni jsem hral parkrat a uz je to nejaky ten mesic. Tak snad si vzpomenu :)

Po prvnich par hrach je pro me zatim nejvetsi plus prave v novych postavach a extra specialnich kartach. Uplne to rozbori stereotyp ze základní hry.

Virtulentni kmen, hodne rozprasi jednu nemoc. Efekty jsou dvojiho typu bud jednorazove nebo trvale. Napr. zamori dalsi mesto, nemoc je treba lecit jednou kartou navic, kazde mesto z jednou kostickou virtulentni nem. dostane ihned dalsi... apod. Na nejjednodussi obtiznost to nebyl problem, ale uz na stredni (5 epid.) nas hra seredne znicila :) Prihodil bych dalsi priklady ale ted se mi nevybavuji, kdyz si vzpomenu tak to sem jeste nahodim.

Mutace, je takova nenapadna. Hodne zalezi kdy prijdou ty filaove karty v hracskem baliku. U nas vzdycky ze zacatku moc nehrozila, ale pak se najednou zacne rozjizdet. Zase az tak hrozna nam neprisla, ale je fakt ze jsme s ni jeste moc nehrali.

Planuju nejake dalsi hrani v nejblizsi dobe pokud se postesti, tak kdyztak pisnu dalsi postrehy.

9.2.2010 15:54:39

Hlawa

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

15.7.2010 16:03:47

Vybíráme z Bazaru

Sid Meier's Civilization - nová, rozbalená (CZ)
Sid Meier's Civilization - nová, rozbalená (CZ)
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas