Pandemic: Nové hrozby

xxxxxxxxoo hodnoceno 168x (Seznam vlastníků)

Pandemic: Nové hrozby - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Pandemic
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matt Leacock
Thomas Lehmann
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

nn

Nové hrozby jsou již v cz verzi

Komu se to ještě nedoneslo, tak česká verze OTB je už v prodeji.
25.6.2010 09:29:45

dobrá zpráva
Na tohle rozšíření se už dlouho těším.

25.6.2010 10:35:07

kupujem
tiež som sa včera podrobnejšie informoval a za pár dní by som ho už mal mať doma...teším sa na to :-)

25.6.2010 10:40:43

zvědavost
Jestli to někdo má, tak by mě zajímalo jak přeložili názvy nových povolání. Když totiž vyšla anglická verze, stáhnul jsem si pravidla a protože jsem byl nedočkavý, tak jsem si alespoň pro vyzkoušení přeložil karty nových postav. A někdy to bylo opravdu těžké.

25.6.2010 11:11:13

Tak jsem CZ verzi včera rozbalil
a jsem nadšený. Ještě jsem to teda nehrál, ale přidaná hodnota Pandemicu je tímhle rozšířením opravdu velká a kdo má Pandemic, tak rozhodně stojí za to si tohle rozšíření pořídit. Je skvělé nejen herně, ale i co se týče komponent, karet a cool mističek na viry.

Mám jen jedinou výhradu. A to je ta, že krabice základní hry Pandemicu je příliš tenká na to, aby se tam vešli dvě ty petriho misky na sebe. Takže pokud tam všech šest misek naskládám na herní plán, který leží na dně, tak je mezi horním okrajem krabice a miskama tak úzká mezera, že všechny karty musím rozdělit do minimálně 5 tenkých balíčků, aby se dalo víko v pohodě zavřít. A to se tam už nevejde zápisník pro bioteroristu. Vyřešil jsem to tak, že jsem vytrhl z bloku prvních 5 listů a kdyby to bylo potřeba hrát, tak jsou tam vložené do pravidel k dispozici a vždycky bych je tam doplnil.

29.6.2010 08:42:54

kren
Teda obdivuji, že se ti to tam podařilo narvat. Já jsem to nedokázal :) Hrací plán nosím extra.

29.6.2010 08:45:54

to VasekVydra
Jestli budu mít čas, tak nafotím. Jinak to opravdu jde, tak jak jsem říkal:
1) Herní plán na dno
2) Na herní plán vedle sebe misky
3) Mezi misky pytlík s žetony
4) Pravidla rozšíření ke straně krabice
5) 5 téměř stejně silných zagumičkovaných balíčků karet (3 na k jedné užší straně krabice a k protilehlé (na pravidla rozšíření) další dva (mírně tenčí než ty 3 naproti
6) Na to celé pravidla základní hry s vloženými listy z bloku bioteroristy.
.... přiklopit víko a je to na chlup akorát :D.

29.6.2010 09:42:17

DD

Do jedne krabice
Mam to udelane uplne stejne jako kren, akorat mam ENG rozsireni.Kupoval jsem to uz pred nejakou tou dobou. Zapisnik teroristy mam bokem a v krabici jen par listu, prece jen vice jak 5 her s bioteroristou v jednom dni hrat nebudem :)).

29.6.2010 14:43:20

Hlawa

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

15.7.2010 16:02:17

Vybíráme z Bazaru

Únikovka Blackout v Tokiu (2023)
Únikovka Blackout v Tokiu (2023)
Akt. cena: 155 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas