Pandemic - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matt Leacock
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zkušenosti se sólo hrou?

Zkoušeli jste hrát Pandemic v jednom hráči? Jaké to je?
24.9.2012 11:13:44 | Upraveno autorem (porovnej)

sólo
Ptej se olafa, sním to je vždy tak, že hraje on a my ho posloucháme, nikdo to líp nenakombí.
proto mi pandemic natolik zkazil, že ho nehraji.

24.9.2012 11:19:17

Jen na PC
Našel jsem nějaký prográmek, ale už nevím kde. Jde to hrát, ale ztrácí to úplně podstatu kooperativní hry. Na desce bych to rozhodně sám nehrál. Už kvůli té složité obsluze.

24.9.2012 21:49:35

sólo
Mňa sólo hra bavila ešte viac ako vo viacerých hráčoch :).

24.9.2012 23:26:26

Hratelné,
hru jsem si téměř hned po nákupu zkusil i solo. Hrál jsem za jednu postavu s šesti epidemiemi. Samozřejmě mě hra dostala i se zdravotníkem. Trochu jsem brouzdal po internetu a našel stránku chlapíka, kterej píše, že si v solo hře navyšuje limit karet na ruce. Tak na můj herní plán hned přibil ukazatel počtu karet na ruce (7 až 10). Takže si před začátkem hry určím s jakým limitem budu hrát. Po desítkách hry jsem schopen se štěstím vyhrát se zdravotníkem a vědcem s limitem sedmi karet. U ostatních postav jsem se zatím nedostal pod limit osmi karet. Suma sumárum, jako solo hra je to plnohodnotné, hratelné a zábavné:)

25.7.2015 09:29:57

Soliter
Nejlepší varianta solo hry je hrát za více charakterů. Dle zkušenosti od dvou do čtyř. Jen je potřeba si dát pozor na odcházení od hry. Dost jednoduše se v tom můžeš ztratit - který charakter je na tahu a v jaké části tahu je. Já tohle řeším označováním žetony z jiných her.
Rozšíření in the lab pak má vlastni mechaniku solo hry, ale ta mě moc nezaujala. Stačí si jen přečíst pravidla a vytisknout seznam akcí, které nabízí CDC a můžeš to vyzkoušet bez koupě in the lab.

26.7.2015 09:27:56

Soliter s CDC
Já to hrál solitérně několikrát s variantou v rozšíření In the Lab. Hratelné je to perfektně, ale asi tak v základu. Jakýkoli další modul by to v solo udělal opravdu nevyhratelné. In The Lab modul samotný potom spotřebovává strašně moc akcí, jediné co se snad ještě dá jakž takž grát jsou fialové mutace. Solo s více postavami jsem nezkoušel a ani zkoušet nebudu, nerad bych si z té hry udělal solitér, ve více hráčích a zakrytými kartami ji hraju mnohem raději, ty diskuse nad deskou mě v této hře prostě baví.

26.7.2015 11:46:58

Čerstvé dojmy
Právě jsem odehrál jednu hru co-op (4 hráči) a dvakrát sám za jednu postavu. Baví mě obojí. Sám jsem hru 2x/2pokusy nedokončil a to oceňuji nejvíc. Hardcore Solitaire :)

10.1.2016 02:28:12

Vybíráme z Bazaru

Concordia: Balearica Italia
Concordia: Balearica Italia
Akt. cena: 10 €
Končí za: 2 dny

Offcanvas