Pandemic - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matt Leacock
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pro 2 hráče?

Chtěla bych se zeptat, může mi někdo objasnit pravidla pro dva hráče? Dnes jsme poprvé hru otevřeli dva a chtěli jsem si zahrát, ale z návodu jsme nepřišli jak to funguje. Např.pokud je možné hru dohrát bez konkrétních postav atd.
24.12.2011 00:51:57

2 hráči
Pravidla pro dva hráče jsou stejná jako pro tři nebo pro čtyři. Každý hráč má jednu figurku, ve hře jsou tedy jen dvě postavy (hráči si je mohou vybrat nebo určit náhodně), s ostatními se nehraje. Tah každého hráče pak probíhá přesně tak, jak je popsáno v pravidlech.

24.12.2011 02:00:35

obtiaznost
Ako sa teda meni obtiaznost hry pri roznom pocte hracov? Pravdepodobne to budeme hrat 2 tak to ma zaujima najviac. Na BGG som videl video kde to hrali 4ria a hra im pekne nakopala zadnice, a ked si predstavim ze takyto sled udalosti by sme mali zvladat len v polovicnom pocte, nechce sa mi tomu velmi verit.

17.11.2012 15:49:51

Rozdíl
Rozdíl je akorát v počtu karet na začátku. Ve 4 hráčích má každý na začátku dvě, ve 3 hráčích tři a ve dvou hráčích mají oba na začátku 4 karty. Takže i když je méně hráčů, mají oba větší šanci nalézt lék na nějakou nemoc, protože budou na ruce mít více karet...

17.11.2012 15:52:56

2 za 4 figurky
to je taky dobrý řešení, každý hráč má 2 figurky.

18.11.2012 19:44:14

Lord Silenoz
Čím míň hráčů, tím je hra jednodušší. Ve dvou by se muselo něco totálně nakombit, abyste prohráli. Pak to už ale asi nemá moc smysl. Alespoň to jsou moje zkušenosti.

18.11.2012 19:49:34

2 hráči...
Doporučuju rozšíření. A pak to případné "kombení". Někdy sice řešíš "koan", ale pro nás to smysl má.
Tahle hra nás tak nějak baví. Ve dvou,třech,čtyřech i pěti.

18.11.2012 20:33:18

Vybíráme z Bazaru

Unlock! Úniková dobrodružství
Unlock! Úniková dobrodružství
Akt. cena: 512 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas