Pandemic - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matt Leacock
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dobrání karty za kartu epidemie

Když jsem přečetl pravidla, tak jsem z nich pochopil, že když si při braní karet vezmu kartu Epidemie, tak ji odehraji a přecházím na fázi "infektora".
Potom jsem s jedním kamarádem klábosil a on říkal, že si po odehrání karty Epidemie ještě za ni dobírají jednu kartu z balíčku.
Pravidla tuhle věc jasně nedefinují. Osobně jsem pro nedobírání, ale jaký je na tuhle věc váš názor a tedy jak to hrajete vy?
30.4.2009 13:27:21

Dobírání
Ahoj, nedávno jsem to řešil taky.Ale nakonec jsme se schodli, že nedobíráš. V Pravidlech je, že si máš líznout dvě karty.Proto lízneme jen dvě a když je to karta epidemie tak ji rovnou odehrajeme.
Podle mě by to více uškodilo hráčům..

30.4.2009 14:07:18

RE:
Souhlasím s SSZGSA. Kartu si nedobíráš.

30.4.2009 14:26:14

Souhlas
Ok :-) Je fajn, že jsme se na tom shodli. Popravdě mi to ani nenapadlo dokud mi kamarád neřekl, že kartu dobírají.
S tím, že to hráčům uškodí taky souhlasím, protože si případně hru zkrátí a přijdou o svoje akce.
Nemyslel jsem to jako otázku co dělat, ale spíš průzkum jestli na tohle taky někdo narazil a jak to kdo hraje.
Díky za odpovědi

30.4.2009 14:55:11

Dobírání karet
Zdravím.
Jsem tu nový, ale Pandemii jsme nedávno hráli na dovoloné a také jsme kartu za epidemii dobírali. Je pravda, že nám pak došly dříve karty a málo kdy se nám podařilo vyhrát.

27.9.2009 08:59:48

Epidemie
Po odehrání epidemie se žádná karta nebere.

9.4.2011 10:16:07

dobírá se
Dobírá se a je to nejčastejší chyba hráčů ;) (bgg)

25.6.2015 22:43:39

Ne :)
Karta se nedobira. Na konci kola si beres vzdy dve karty. Pokud je jedna nebo obe epidemie, tak smula a nedostavas zadnou prospesnou kartu.

26.6.2015 09:44:27

Ako pise Yedle
Nedobera sa, a je to dokonca aj v novsom anglickom vydani medzi najcastejsimi chybami hracov.

26.6.2015 09:49:36

Vybíráme z Bazaru

Hadrianův Val
Hadrianův Val
Akt. cena: 343 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas