Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 284x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obtiznost

Ahoj, tak jsem to zacal hrat solo, abych to detem mohl vysvetlit a uprimne, mam z toho velmi rozporuplny dojem. Dostavam neskutecne nafrak a ja nevim, cim to je. Zvolil jsem si Arwen(bylinkarka) z rozsireni a Eleanor (cestovatelka) – docela se doplnuji z hlediska statistik, a protoze s detmi budu hrat za proflakle postavy, tak jsem chtel nekoho neotreleho. Hraji na obtiznost normal s posledni verzi aplikace.

Hra generuje neskutecne mnoho nepratel na tuto obtiznost – mnohem vic, nez dokazu zlikvidovat. A to jsem to rozehraval znova a menil jsem i zbran z dyky+praku na luk pro Arwen, protoze jsem predtim dostaval na budku mnohem vice. Takze i kdyz jsem dohral 3 misi, tak je to vzdy s nejakymi cheaty, coz me dost sere.

Typicky: zahraju tah, hra nahodi nepratele – i kdybych mel vzdy vsechny uspechy, jako ze to neni mozne, tak vzdy zbude nejaky nepritel. To mi zvysi neskutecne hrozbu – napr. ve 3 misi kazde kolo o 10. Hrozba vzdy prejede nasledujici trigger a hra vygeneruje dalsi nepratele. A i kdyz se mi je podari vybit a na konci kola zadny neni, tak znova hra vygeneruje nepratele. Kdyz budu nepratele ignorovat a prozkoumavat to, co potrebuji (napr. hledani bobule), tak mi udelaji zraneni – neni problem pro 1 skupinu i 5 zraneni za kolo, coz vede k rychlemu konci, protoze nektera zraneni generuji dalsi zraneni a strachy a nekdy zerou i inspirace. Vetsinou nemam problem s inpiraci, ktere mam diky vlastnosti cestovatel-1 dost, ale nekdy se stane, ze i ty proste dojdou kvuli zranenim a nutnosti kryt utoky a pak je rychly konec. Pritom souboje jsou na prd na neprinaseji zadne expy. Ze bych prozkoumaval vsechny dilky o tom si mohu nechat naprosto zdat - napr. ve 3 misi mi zustala vetsina mapy neprozkoumana(cca 5 dilu mapy) a dojel jsem to na hrozbu 66/68 a to jsem mel celkem stesti na vytazene karty, protoze jsem si vytahl karty neuspechu, coz znamenalo vyssi sanci na uspech pri utoku i obrane.

A to je prosim obtiznost normal – tezkou si nedokazu predstavit. Tak nevim, jestli je to za jine postavy lehci, nebo delam vylozene neco spatne, nebo si hraci stezovali na obtiznost normal a na zaklade toho udelali upgrade apky tak, ze puvodni scenar se stal nehratelny.
14.10.2020 20:28:07

Obtížnost
Určitě si dej tu dobrodružnou obtížnost. Na normal máš špatně postavený hrdiny. Nevím co máš s Eleanor, ale já u ní mám Sekeru a prak případně můžeš vyměnit za Sekeru a dýku(ta s tím smrtícím efektem). Povolání víceméně ok. Arwen si z lukem moc nerozumý, spíše zkus Elenu(nová hůl a harfa) nebo Beravor.

14.10.2020 20:51:31

To VitekS
Eleanor ma mec a roh Gondoru - dava inspiraci. Ale vcera vecer se mi stala zvlastni vec. Znova jsem rozehral treti dil. Ne, ze bych vsechno stacil udelat, ale bylo to vicemene proti tomu co jsem zazil na pohodu. Hra generovala vetsinou 1 nebo 2 nepratele misto az 2-3 a zivotu meli 4-6 misto 6-8. Vim, ze se stahoval nejaky update. Fakt nechapu. Mapu jsem prozkoumal skoro celou, az na 1 quest jsem udelal vse. Koncil jsem na 64/68. Jedine co jsem udela jinak, ze jsem hranicarce vytahl sip z rany hned a ne az jak jsem mel cernosipek. Tak zkusim dneska zahrat jeden scenar, jestli jsem nemel vlci mlhu. Ted mam dojem, ze tam byla chyba a na normal to davalo nepratele na hard.

15.10.2020 18:52:58

Vybíráme z Bazaru

7 divů světa + 7 divů světa: Architekti
7 divů světa + 7 divů světa: Architekti
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas