Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 279x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Informace o hře

Koukal jsem, že předprodej už začal (hras.cz), ale stále mi přijde, že těch informací o hře je málo. Takže mám strach kupovat zajíce v pytli a nerad bych se spálil (jako třeba u Discoveru), protože 2399kč není úplně málo.. Zachytil jste někdo nějaké podrobnější informace? To že to bude kooperativní kampaň s digitální aplikací je jasné z traileru. Nicméně to je tak vše... Co mě zajímá:

Jak bude dlouhá kampaň?
Kolik hra bude mít scénářů?
Kolik bude hratelných postav a jaké to budou?
Jak dlouho bude trvat jedno sezení u hry?
Jak velká bude mapa? Bude vždy stejná nebo modulární?
Bude hra vychází z předlohy knížek, filmu nebo vlastní děj?
Bude hra zajímavá jen pro dva hráče?
Co se vlastně ve hře bude dělat?
Jak budou probíhat souboje?
Jak se budou postavy vylepšovat?
Bude ta hra zajímá v opakovaném průchodu?
K čemu bude aplikace, co vše bude umět a jak s ní budu pracovat?
Budou další expanze?
...

Bylo by fajn, kdyby třeba i kluci s Blackfiru natočili nějaký videoblog o hře samotné a zkusili nám to víc přiblížit. Samozřejmě za předpokladu, že o té hře můžou před vydáním mluvit. Duben už se blíží :-). A já váhám..

Budu rád za každé info o hře. Díky.
23.2.2019 19:52:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Má aplikace i nějaký další účel?
V Panství hrůzy se v aplikaci řešili i různé hlavolamy nebo skládaly obrázky. Je v Putování po Středozemi něco podobného?

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

6.5.2019 07:05:31

V téhle hře ne
Tady ti aplikace stejně jako v Panství hrůzy říká, jak máš rozestavit mapu, kde je jaký žeton, co díky němu nalezneš, můžeš v ní mluvit s NPC postavami a hlavně ovládá monstra.

Tohle všechno by se dalo vyřešit i nějakou knihou setkání a speciálním balíčkem karet, ale k použití aplikace sáhli FFG nejspíš proto, že takhle je obsluha hry snazší a díky tomu lze oslovit větší množství potenciálních zákazníků.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

6.5.2019 07:27:08

BrunoExcellente
Na konci 3tiho scenare mi hra rekla, ze pro splneni dalsiho scenare budu muset neco vyresit. Takze asi jo. ale jeste jsem 4ty scenar neodehral.

6.5.2019 14:43:04

To Malcolm a konpok
Ještě že je tu apka a člověk nemusí všechno řešit jak ty říkáš, přes karty, nedejbože přes nějakej debilní deník. Viz utrpení v TWoM.

Jo, ve 4. scénáři je hodně interakce s NPC, trochu takový Baldur's Gate :-)

6.5.2019 15:12:00

Nová obtížnost
Pokud se zdála hra někomu příliš obtížná nebo mu vadilo, že si nemůže zabývat všemi žetony pátrání, protože ho hra tlačí do rychlého postupu, tak nyní si může nastavit obtížnost DOBRODRUŽSTVÍ a "Prozkoumat každý kout Středozemě".
Dle neoficiálních informací v tomto módu nepřidává aplikace 1 hrozbu za každý neprozkoumaný díl mapy a navíc každý hrdina obdrží každé kolo 1 inspiraci. Obtížnost bohužel nejde měnit u rozehrané kampaně (na androidu na to sice existuje aplikace, která to umí, ale zatím nebyla upravena pro tuto novou možnost).

13.12.2019 08:01:51

Super
Super, to potěší :-) Hra na čas totiž tlačila někdy až příliš :-)

13.12.2019 10:08:01

Nová obtížnost

Tak to vypada, ze hrdinove dostavaji i vice ZNALOSTI a je treba i menu USPECHU pri interakci se zetony (asi jen u
nekterych). Stihl jsem prozkoumat vsechno na mape, bez stresu. Uvidime jak to bude pokracovat dal, ale zatim teda znatelne zjednoduseni.

13.12.2019 20:29:12

Droll
kde a jak se to dá nastavit, my zrovna chceme začít novou kampaň a když zolím kampaň Kosti Arnoru, tak obtížnost jde zvolit pouze normální a těžká. Díky za info
--
omylem jsem označil tvůj příspěvek jako nevhodný, za co se omlouvám a určitě tomu tak není:)

14.12.2019 17:48:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Ew

Svatypan
mas aktualizovnu appku ?

14.12.2019 18:05:01

Svatypan
Jakou máš verzi aplikace? Měla by to být 1.1.6 (úvodní obrazovka vpravo dole)

15.12.2019 12:36:28

Svatypan

Nad NORMALNI a TEZKA je DOBRODRUZSTVI

15.12.2019 20:12:55

Obtiznost
Tak jestli to je pravda tak bych to konecne mohl rozjet se synem. Puvodni normalni obtiznost byla docela opruz, kdy jsme museli spechat za cilem a nebyl cas resit ty nepovine questy. Proto u 3tiho scenare jsme to odlozili.

Ted jeste aby se dodelala cestina. ;)

16.12.2019 09:27:13

Vybíráme z Bazaru

Terra Futura
Terra Futura
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas