Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hunt for the Ember Crown Campaign

Dočkáme se někdy české verze?
1.7.2020 16:29:42

martannen
Vzhledem k tomu, ze se BF tady nema k odpovedi, tak na jejich FB uctu se neco zase resi (k tomuto tematu, viz komentare):

https://www.facebook.com/blackfire.cz/photos/a.180498628752876/1951031458366242

9.7.2020 08:09:25 | Upraveno autorem (porovnej)

to All & Michal
Myslím si, že by sa Michal mohol vyjadriť jasne tu na ZH ohľadom aktuálnych plánov prekladov. Pretože mám pocit, že to čo napísal v Marci v inom vlákne už neplatí....

9.7.2020 09:19:35

BF
Takze Hunt... nebude prelozen, vubec me to neprekvapuje neb ani pred par mesici jasne na Hunt... neodpovedeli. Hlavne, ze kdyz jsem chtel po Michalovi presne vyjadreni, tak me tady nekteri hejtili, ze nerozumim psanemu textu...
Podle me to BF nikdy prelozit nechteli a jen kalili vodu do vydani noveho rozsireni

Takze mile BF, strcte si to nove rozsireni do....

9.7.2020 20:08:09 | Upraveno autorem (porovnej)

zdroj?
odkiaľ máš túto informáciu?

Ak to tak je, tak to je samozrejme škoda, hlavne preto, že som si kampaň kúpil. Konšpirovať, že to nikdy preložiť nechceli síce môžeš, ale stále to je len tvoja konšpirácia.

ps. jasne odpovedali, to, že sa niečo zjavne zmenilo na tom nič nemení.

9.7.2020 20:27:56 | Upraveno autorem (porovnej)

zdroj? FB
Tak to je mazec.

9.7.2020 20:33:03

ludomyl
Z jejich FB stranek, jak jsem jiz prikladal i nize, mrkni na komentare:

https://www.facebook.com/blackfire.cz/photos/a.180498628752876/1951031458366242

9.7.2020 20:43:37

ano, zdroj FB
už jsem jim tam ty sliby alespoň připoměl...

včetně toho, že v případě dotisku nebude problém kampaň přeložit a hele: http://www.knihkupectvivalhalla.cz/www-valhalla-cz/eshop/0/0/5/6435-Pan-prstenu-Putovani-po-Stredozemi

píšou tam: VYPRODÁNO, ČEKÁ SE NA DOTISK CCA 10.7.2020, HRA VYŽADUJE BEZPLATNOU DOPROVODNOU APLIKACI

takže dotisk potichu proběhl a na sliby se zase zapomělo

no, slibem nezarmoutíš...

9.7.2020 20:44:06

dík za odkaz...
no, je to blbé :( som sklamaný, hlavne preto, že na základe toho sľubu som si kampaň už zakúpil.

9.7.2020 20:49:21

Bastacka

Mazec? Ja bych primo rekl, ze to vypada na klamave jednani ze strany BF (velmi smutne)

I rusove maji prelozeny "Hunt for the Ember Crown Campaign", to jsme takovy nymandi v CR? Ne tady se to nezaplati, jasne...Cestina se u DLC vypne...Maji to BF napsane na krabici, ze polovina textu v appce nebude nikdy v cestine?

9.7.2020 20:54:27

To Michal
Michal buď teraz chlap a neskrývaj sa za FB a vyjadri sa aj na ZH...Ťahal si nás všetkých za nos celé mesiace a teraz čušíš....Dovolím si povedať, že nám dlhuješ viac ako len vyjadrenie k danej veci...

9.7.2020 21:23:23

dotisk
Pánové... dotisk pokryl lokalizaci kampaně ke Stínovým cestám. Hunt měli zaplatit FFG. Nestalo se tak. Zaplatili pouze překlad obsahu, který zasahuje do základní hry, který se objevuje s přidávanými DLC (generická setkání atd.).
Psal jsem to v nějaké jiné diskusi, že "připluli kapříci" na překlad chybějících cca 36 normostran textu. Ty jsou přeložené a jsou v appce. Hunt má dalších 192 normostran, které se nakonec FFG rozhodli nezaplatit a přidali do aplikace funkci, která pro vybraný jazyk zablokuje zobrazení nepřeloženého obsahu. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

10.7.2020 08:32:42

To martannen
Dotisk už podle mě přišel v červnu. Spousta eshopů měla květen/červen vyprodáno. Doufal jsem, že třeba v dotisku bude opravená karta Bilba + další, ale ani to bohužel není (pokud mi teda nepřišlo ještě první vydání, ale to by nemělo, protože eshop měl skoro 2 měsíce vyprodáno a čekal na dotisk). Objednával jsem týden zpět.

10.7.2020 08:36:14

Michal-BF
Proc jsi nikdy od brezna na primou otazku, zda bude prelozen Hunt, neodpovedel (tady i FB)? I kdyz jsi musel vedet, ze z kontextu diskuze si vetsina uzivatelu na zatrolenkach i FB mysli, ze do prekladu Hunta jdete?

Aha, nebudes se uz k tematu vyjadrovat - pekne arogantni pristup na nekoho, kdo chce, at si lide koupi jeho produkt.

Mel jsi 4 mesice normalne priznat, ze na Hunt nedelate, ale to by se Ti nehodilo do marketingove strategie pro prodej noveho krabicoveho rozsireni...

10.7.2020 09:27:23

Pripominka historie

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/pan-prstenu-putovani-po-stredozemi-8829/diskuse/aplikace-chyby-21380/

A kdo si chce udelat nazor, tak se to resilo vlastne uz v unoru, viz link vyse, myslim, ze je ted uplne logicke, ze se uz Michal nehodla vyjadrovat, taky bych radeji mlcel na jeho miste...

10.7.2020 09:34:41

to Michal
14.03.2020 si mi odpovedal nasledovné: ,,Villains budou, na tom se už dělá. Scénáře k expanzi samozřejmě taky. Píšu o budoucích digitálních DLC.´´

Usmoutusmot to napísal o tebe skvele, si s nami všetkými vyj_bal len aby ti ľudia kúpili Shadowed paths...

Mal si 3 mesiace na to aby si sa s nami podelil o update informácii ohľadne BF a FFG, ale miesto toho si čušal ako voš...

10.7.2020 10:06:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Chjo
Já mám strašně rád FFG hry a BF přeji, aby si zlepšil reputaci a vydával kde co...

Jenže ono to bohužel vypadá, že si ji ani nechtějí zlepšit a je jim to všechno u p*dele... Jinak si to bohužel neumím vysvětlit... Nějak ten přístup nechápu...

10.7.2020 15:01:10

kubeckam

Co tu není k pochopení? mě to přijde docela jasné, srozumitelné a pochopitelné. Z prodeje DLC nemají nic, na překlad peníze od FFG nedostanou tak z čeho mají platit překlad? Ono překlad 200 normostran bude docela raketa aby se to dotovalo z něčeho úplně jiného. Neříkám že je to příjemné sdělení, ale je pochopitelné.

10.7.2020 15:06:08

Nemesis - Untold stories - Mindok
ehm...

10.7.2020 15:08:59

gahli
Nepochopitelné je, že vydávají hru, u které dopředu víš, že je drahá a počítá se s dodatečným obsahem formou DLC, aby komponenty měly další využití a přitom nemají zajištěno, že se k hráčům DLC dostanou.
Následně ujišťojou, že pokud se bude základ dobře prodávat, tak nebude problém DLC přeložit a když k tomu dojde, tak ty peníze dají jinam.
Nehledě na to, že nechají lidi půl roku v naději, že DLC se překládá.

10.7.2020 15:19:19

martannem
A preto si hry od BF nekupujem, hlavne take, kde zaklad stojí hlane na rozsireniach ako Eldritch, ci LotR. Clovek si kupi Lotra za 100e, prejde kampan a moze hru rovno predat, o alikacii radsej pomlcim, total fail.

10.7.2020 15:41:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Čeština
Já tomu nářku taky úplně nerozumím... Pokud něco mohlo platit v únoru a březnu, rozhodně to nemusí platit v současnosti, vzhledem k tomu, co se v posledním půlroce ve světě a v ekonomice děje.. FFG je moloch, který se holt chová tržně a chce i v krizi vydělávat, tudíž škrtá veškeré nerentabilní aktivity, jako sponzoring malých trhů, a který bude vždycky více podporovat velké a silné trhy (srovnávat nás s ruským trhem?? Éééé??). Ta appka je jejich. Veškeré zásahy a přístupy mají oni. Takže nadávat české distribuci, když FFG povypíná pro české nastavení appky některé funkce, asi není úplně fér.. Zkuste se třeba podívat na české a anglické nastavení Netflixu a rozdílnou nabídku titulů... Možná tedy zkusit kontaktovat zákaznické oddělení FFG, že je tady skupina minimálně deseti potencionálních zákazníků, tak ať rychle zařídí češtinu? (Záměrně přeháním a nechci vyvolávat nějaký flame..).... Spíš by mě jako reálnější (ale nevím, jak schůdná varianta) přišla možnost závazného objednání češtiny formou nějaké kampaně třeba na Startovači, kterou by zastřešil BF a po sebrání požadované částky by nějakým budoucím updatem ty DLC v aplikaci počeštili.. Tím by se minimálně zjistila kupní síla těch nespokojených uživatelů a jestli má tedy vůbec ekonomický smysl nad počešťováním DLC do budoucna přemýšlet.

10.7.2020 16:04:56

Kodak
Jiste mas pravdu, ale i kdybych pristoupil na Tve uvazovani, tak ovsem pokud se neco zmenilo, tak to oznamim hned, ze slusnosti, necekam, az si banda lidi predobjedna dalsi produkt uzce s tim souvisejici a spousta dalsich si kupuje zaklad s vidinou prelozeneho DLC Hunt...

Nehlede na to, ze podle me BF zamerne mlzili ohledne Hunt, protoze na nekolik primych otazek, zda budou Hunt prekladat neodpovedeli a nechali komunitu si myslet, ze do tohoto prekladu jdou. Kazdy kdo si to vlakno precte zpetne necht si udela obrazek sam...

Jinak napad na nejakou "predobjednavku" CZ tu jiz myslim byl, urcite to je fajn, kazdopadne od BF nic necekam, ani tu posledni slusnost od Michala, aby se omluvil, ze tady klamal, byt mozna nechtene

10.7.2020 17:31:20

usmotusmot
Hele, fakt nevím, ale upřímně se mi nezdá, že by ta banda lidí, co uvažovala o nákupu rozšíření, ten nákup vyloženě podmiňovala počeštěním dalších DLC. Těch případů bude podle mě v řádu jednotek, maximálně pár desítek.. Spíš mi to trochu přijde jako příležitost si kopnout a trochu si zanadávat... Možná by mohla být zajímavá statistika, kolik lidí si koupilo ta přídavná počeštěná DLC k Mansion - princip hry i DLC je hodně podobný, nabídka v češtině tam je, takže určité srovnání a potencionální zájem by se z toho odhadnout taky mohl... Jen je otázka, jestli se k takovým statistikám BF vůbec dostane...

10.7.2020 17:42:19

Kodak
To DLC se prodávalo bez upozornění, že ho nebude možné v české lokalizaci spustit a teď ho mají vypnout úplně. Mě je úplně ukradené, kdo co v rámci Asmodee vydává nebo vyrábí, příště tam bude polovina figurek a oni my jako řeknou, že sorry jako, ale figurky dodává Kung-Pao z Číny, obraťte se na něj a nás s tím neotravujte?
Na FFG jsem samozřejmě psal a to 5x a víš jaká byla jediná jejich odpověď? Že svoje problémy s hrou mám řešit s českým vydavatelem a to je BF a ten mi sdělil, že pokud bude dotisk, bude DLC. No a teď se to změnilo na bude dostisk, DLC vypneme (i těm co si to koupili?).
Překlad komunitou ani jiný způsob "prý" není možný a nebo taky možná se spíš jenom někomu nechce kvůli nějakým 20 hejtrům ze ZH cokoliv řešit, z čeho nekápne ani koruna.

10.7.2020 17:52:53

Droll
Ok, tak nepůjde zapnout z českého menu. Nicméně když si přepneš menu na anglické, tak to anglické DLC zapneš, ne? Takže Tě nikdo o nic neokradl, ne? Jakože ano, chápu, že někdo na základě nějaké situace přislíbil češtinu, tak jsi s tím třeba počítal.. I když trochu nechápu důvod cokoliv kupovat hned anglicky s tím, že se to někdy přeloží, já bych si asi počkal s nákupem až na tu češtinu, kdybych s tím měl mít problém... Možná můžeme poklábosit, jestli to Michal mohl tady na ZH líp poinformovat, ale zase mi i to přijde jako poměrná malicherná věc, než aby mě to odradilo od nákupu hry, která mi i tak přidá 15+ hodin solidního hraní (myslím teď ty Stínové cesty).. To se motáme argumenty v kruhu, každý má svoji pravdu..

10.7.2020 18:15:53

Vybíráme z Bazaru

Warhammer 40,000: Terminator squad (nové modely)
Warhammer 40,000: Terminator squad (nové modely)
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas