Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 284x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra ve dvou


Zajímal by mě váš názor, jestli v případě hry ve dvou hráčích, je lepší alternativa, aby každý řídil dvě postavy, nebo hrál jen za jednu.
10.1.2020 13:47:20

2 hraci
My jsme hrali ve dvou za dva a v pohode. Co se taky psalo tak od vice postav to byl vetsi masakr, ale vice nez se 3mi postavami jsem to nehral, tak za me tezko rict.

10.1.2020 13:54:23

Hraní za dvě postavy ve dvou
Já hrál za dvě postavy při sólo hraní. A stačí mít na tom herním plánu ty dvě postavy. Hra je hratelná. Tudíž si myslím, že úplně stačí ve dvou hráčích, aby měl každý jednu. Se čtyřmi už to bude znatelně obtížnější (asi víc hektické souboje). Tady bych to viděl o preferencích. Pokud chce mít hráč je jednu svoji postavu - můžete to tak mít. Pokud mu nevadí hrát za dvě, můžete takhle. Jako kompromis se dá i domluvit, že tam budete mít ještě jednu postavu, se kterou se budete nějak domlouvat vzájemně. Nebo si ji předávat po misích. Pokud vám dvě postavy na "epické" dobrodružství přijdou málo.

10.1.2020 14:03:05

Každý za jednu
S manželkou jsme odehráli celou kampaň, kde každý z nás měl jen jednu postavu. A bylo to dle mého ideální, takže bych si to určitě nekomplikoval tím, že by každý měl obsluhovat dvě postavy.

10.1.2020 15:20:18

4 postavy

Ve dvou jsme uhráli kampaň za 4 postavy, bavilo mne to více než jen ve 2 postavách, více se projevily efekty buffů, synergií, atd...
Nebylo nijak komplikované ovládat 2 postavy

10.1.2020 15:22:53

poděkování

Děkuju za názory. Vidím, že žádná z variant vyloženě nedrhne, takže se můžu rozhodnout pro kteroukoli.
Důvod mé otázky tkvěl v tom, že už jsem hrál hru v pěti lidech a byl to docela masakr.
Z téhle hry jsem usoudil, že právě synergie a spolupráce mezi postavami je velice zajímavá a zábavná, jak píše příspěvek pode mnou.
Na druhou stranu mě překvapilo, že se ve skupině projevuje jakýsi druh roleplayingu a ten by asi tak nefungoval při ovládání více postav jedním hráčem. Z toho zas vychází si hru zbytečně nekomplikovat.
Varianta tří postav mně taky přijde zajímavá, protože případně jde pozvat další hráč.

12.1.2020 09:54:21

herná doba
viete mi približne povedať v akom rozmedzí sa pohybuje herná doba jedného scenára v dvoch hráčoch? je to skôr 60-90 minút, 90-120 minút, či skôr 120+?

7.2.2020 20:14:42

herní doba
My to ve dvou hrajeme do těch 90 min maximálně.

7.2.2020 20:47:27

Kolem hodiny
Jak který scénář a podle toho jak moc plníš vedlejší questy. Ale my měli průměr cca hodinu.

7.2.2020 20:55:14

Hodina

Taky potvrzuji čas kolem hodiny.

7.2.2020 22:44:32

Dakujem
:)

7.2.2020 23:23:23

Vybíráme z Bazaru

DOOM: Desková hra (2016) CZ
DOOM: Desková hra (2016) CZ
Akt. cena: 2499 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas