Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 279x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PM

Hra ve 3

Ahoj

Postupně si začínám připravovat hry co budu hrát v létě až budu hlídat na chatě synovce a rád bych jako jednu z her zkusil Pána prstenů. Synovcům je 11 a 14 let, hraju s nimi od mala, takže to snad zvládne i ten mladší, ale nevím, jaké hrdiny a role nám mám přidělit aby hra byla rozumně vyvážená. Držel bych se asi rozvržení rolí postav a rolí z pravidel, pokud jste to někdo ve 3 hrál můžete mi doporučit jaké postavy si pro hru zvolit? Díky
19.5.2020 21:41:15

ve 3
Ahoj, my odehráli kampaň ve 3 v kombinaci Bilbo - lupič, Gimli - ochránce a Aragorn - kapitán. Takhle nám to vyhovovalo a sedlo...

19.5.2020 22:01:58

Možný setup
Podle mě bude fungovat Gimli - ochránce nebo Legolas - lovec + Aragorn - kapitán + Elena - bard

19.5.2020 22:49:23

Trošku OT
Já bych se ani nedíval na ideální bojovou kombinaci. Ať si každý vybere postavu, která je mu blízká, o to víc hra bude bavit. A ono to už nějak dopadne.
______________
aka WantonDuke

20.5.2020 12:28:46

Neřešil bych to...
Asi bych to tak neřešil a nechal bych každého si vybrat... Hra jde odehrát při jakékoli kombinaci.

20.5.2020 12:34:07

kubeckam
Jak se to hraje v kombinaci Bilbo, Elena a Beravor?

20.5.2020 20:35:49

Bilajz86
No určitě to není nejšťastnější kombinace, ale to neznamená, že by se to nedalo hrát.
Odehrál jsem ve dvou za Elenu a Beravor a ze všech scénářů jsme nedali pouze dva a to ještě spíše vlastní vinou. Jde o to přizpůsobit svou hru tomu, co máš...

21.5.2020 08:03:41

poslední boss
Dá se v téhle kombinaci porazit Atarinův duch? My jsme ho nedali v kombinaci Gimli + Aragorn, prostě nevyšly karty a Aragorn umřel nějak moc, bad luck.

21.5.2020 08:13:45

Bilajz86
Bohužel poslední scénář byl jeden z těch, který jsme nedali. Tady jsme se ale k Atarinovi vůbec nedostali, protože na jednu postavu se sesypali skřeti a ještě k tomu hroský troll (nebo co to je potvoru), což byl konec... Tento nášup by nevydržely ani odolnější postavy.

21.5.2020 09:12:57

Vybíráme z Bazaru

Raptor
Raptor
Akt. cena: 111 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas