Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Herní mód Dobrodružství


Ahoj. Všiml jsem si, že si tady dost lidí stěžuje, že mají na každý úkol málo času a nemůžou si jen tak brouzdat krajinou a interagovat se všemi tokeny. Včera jsem si s kamarádem všiml módu dobrodružství, který najdete na obrazovce volby obtížnosti. Zkoušeli jsme ho, obtížnost je o dost jednodušší, inspirace je víc a bavilo nás to víc. Nevím, jestli byl ve hře tento herní mód od začátku nebo jestli byl dodatečně přidán. Hru mám od Vánoc. Všem, kteří se rádi toulají a sbírají expy můžu tento mód doporučit
12.1.2020 17:55:51

Aktualizace
Mód byl přidaný někdy před Vánoci. Jak moc je to lehčí? Některé scénáře už v normálním módu jsou celkem dost jednoduché.

12.1.2020 18:27:21

Informace o hře
Viz https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/pan-prstenu-putovani-po-stredozemi-8829/diskuse/informace-o-hre-19844/

13.1.2020 07:47:34

Obtížnost

Po každém kole získá každý hráč inspiraci a ohrožení se zvyšuje jen o 2x počet hráčů. Velké mapy jsou jednodušší, pze člověk nebojuje s časem a neroste mu ohrožení za neprozkoumané oblasti. U bojové mapy jsme rozdíl moc nepoznali, ale máme za sebou teprv třetí úkol. Víc infa asi najdeš ve vlákně, které tady vložil Droll. Já si toho vlákna před tím vůbec nevšiml..

13.1.2020 17:46:32

Vybíráme z Bazaru

Pandemic: Reign of Cthulhu
Pandemic: Reign of Cthulhu
Akt. cena: 1499 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas