Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 283x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ vydání

Už se objevily na webu první předobjednávky cz verze

aktuálně uvádí termín naskladnění 30.dubna 2019
aktuální ceny od 2339,-

našel jsem zatím na hras.cz, planetaher.cz, tlamagames.com
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM
26.2.2019 17:00:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Steam
Vyzerá to, že update prebehol aj na steame a rovno na verziu 1.0.3. Nekontroloval som však češtinu.

4.5.2019 07:22:04

Steam
Aktualizace probehla i u cestiny, diakritika uz je v poradku a chyb je o dost mene.

4.5.2019 08:45:21

Zvláští...
sem někde četl, že se na to vykašlem...
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

4.5.2019 09:18:00

Michal-BF
Veřejně tu někdy jebeš Abeho jak se tady prezentuje ,ale sám si neodpustíš jízlivou poznámku.
Hra je váš produkt,tak by jste ji měli prodávát hratelnou včetně překladu.
Pokud budou chyby v aplikaci opraveny,tak super,ale nechtěj ,aby ti lidi děkovali,oni už zaplatili.

4.5.2019 09:38:24

Michal
Michale, az budou opraveny vsechny tagy, ktere prekladatel omylem smazal, az budou nazvy potvor prelozeny jednotne, az zmizi anglicka slova, ktera tam zustala, tak uznam, ze jsem se mylil a ze jste se na to nevykaslali.

4.5.2019 09:59:49

Ladik
Tady vzniká mylný dojem, že BF na to prostě kašlou. Ne, tak to není. Mají zkrátka podnikatelský plán postavený na co nejmenších nákladech. Proč by do překladu víc invesovali, když i při minimálních vstupech se jim ty hry prodají?
(V jakém rozporu je ale tenhle podnikatelský přístup s mojí peněženkou je věc jiná).
+ teda ještě mají mizernou komunikaci na soc. sítích. Stačí si najít jakýkoliv článek jak vést PR a čeho se vyvarovat a BF úspěšně vyrábí úplně všechny chyby.

ŁOWCA CZAROWNIC

4.5.2019 10:19:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak už je nechte na pokoji...
Proklikal jsem znovu kompletně první čtyři scénáře a co se týče překlepů nebo chybějících písmen, našel jsem jednu jedinou chybu. S ohledem na to, že pár dnů zpátky se počet tohoto typu chyb šplhal po čtyřech scénářích někam ke dvaceti, tak Blackfire dodržel slovo a chyby opravuje. Sice jsou některé věty stále dost kostrbaté, ale to zlepšení je markantní.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

4.5.2019 13:05:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Abe

Update
Proběhl update, minimálně chybějící Ú, které kazilo zážitek je opraveno. Doufám, že těch oprav proběhlo víc (zatím jsem neměl čas se dál proklikat). Pánu prstenů zdar :)


Vít Procházka | Sales representative
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

4.5.2019 16:58:46

Michal
Tleskám. Vydali jste hru s aplikací plnou chyb a nedodělků, po pár týdnech jste část opravili, ale pořád ne všechny. O nějaké věrnosti k zavedeným překladům knih ani nemluvě. A ty se cejtíš ukřivděnej? To jako fakt?


Napadlo tě, že byste někdy mohli zkusit vydat hru, která bude přeložená dobře nebo přímo výborně a chyb v překladu bude minimum, které je akceptovatelné a srovnatelné s konkurencí? Možná potom nebudou zákazníci, kteří tě mimochodem živí, nespokojení a ty nebudeš cejtit křivdu.

PS: Na tu křivdu kdyžtak zkus ty homeopatika co bere Babiš. :)

5.5.2019 10:43:40

Miner

Přístup fakt pekelnej, až jsem i rád, že jednu očekávanou nejmenovanou hru vydá Albi. A pokud nebudou přeloženy (normálně, ne za polovic) rozšíření, nemá pro mě smysl se putování držet. :(

5.5.2019 12:28:04

Bubak42

Tak na rozšíření asi zapomeň rovnou. To by se to muselo prodavat jak banány. Rozsíření jsou rozsahem stejně velké jak základ. A to vzdychání, jak to celé stojí za hovno a všichni v BF maj rohy, už je směšná.

5.5.2019 12:49:57

to Mizy
Zase tak černě bych to neviděl. Pro Panství je rozšíření taky v plánu ještě letos.
____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

5.5.2019 14:53:16

Bartyx

Omlouvám se, ale špatně jsem si přečetl příspěvek a domníval se, že ohledně rozšíření se mluví o Tainted Grail.

5.5.2019 16:19:11

DLC

Nevíte jestli už se něco ví o překladu DLC?

4.2.2020 17:29:06

Dezolat
Michal odpovidal na FB,jednali s FFG, momentálně odeslali cenu na schválení a čekají. Což by mohlo znamenat,že je to na dobré cestě...

4.2.2020 22:25:55

samé
dobré zprávy jak to tak čtu, apka zdá se z větší části opravena a můžem se těšit na DLC?

5.2.2020 09:21:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Zhrnutie
Ahojte, vedel by to teda dakto prosim zhrnut ako to je/bude?

1. Zaklad: je cesky
2. Digitalne DLC - Hunt for the Ember Crown: ???
3. Mini Rozsirenie - Villains of Eriador: ???
4. Velke Rozsirenie - Shadowed Paths: ???

Mam doma cz zaklad, tak by som to rad vedel.
Malokedy sa rozhodnem pre cz prelozenu hru, hlavne kvoli problemom s prekladom rozsireni (nerad to potom mixujem cz/en). Ale tak pana prstenov som musel :)...

Dakujem

25.3.2020 07:42:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Kovko
Jak to je:

1. Zaklad: je česky na 90%
2. Digitalne DLC - Hunt for the Ember Crown: není česky, nelze spustit s českým základem
3. Mini Rozsirenie - Villains of Eriador: není česky, lze spustit s českým základem
4. Velke Rozsirenie - Shadowed Paths: dosud nevyšlo

25.3.2020 11:21:03

překlad
ve vedlejším vláknu psal Michal
Villians budou včetně Ember Crown přeložené.

25.3.2020 11:43:55

Villains
Ale Villains budou jen obsah v appce, fyzicky produkt cesky nebude, nebo i to se zmenilo?

25.3.2020 11:56:10

Villains
Píše o tom v sekci chyby v aplikaci

25.3.2020 19:10:26

CZ DLC
Nevie sa kedy bude preložené DLC??

25.3.2020 20:03:54

Hunt for the Ember Crown
Tohle digitální rozšíření by mělo být dostupné v češtině v čase, kdy se u nás na trhu objeví fyzické rozšíření Shadowed Paths (v češtině). Prozatím se mluví o druhém čtvrtletí, ale lze očekávat zdržení kvůli celosvětové pandemii.

26.3.2020 16:22:54

Diki
Ok, dakujem za zhrnutie. Tak to vyzera potom celkom slubne. Tak ostanem pri CZ verzii ;)

27.3.2020 18:05:57

Tak se bude měnit logo. Nezlobte se, nějak se mi nechce dohledávat. Ale co si pamatuji, tak před prvním tiskem bf argumentovali, že přepracování loga by je stálo pár tisíc, co by je asi zruinovalo nebo by už negenerovali zisk. Teď tu bude x-tý dotisk a logo se bude nakonec měnit. Ale což, proč dělat něco co už vymyslel někdo jiný,tak si logo vezmou od poláků. Ta firma mě stale dokáže překvapit a za to je mám rád :+) posílají lidem usměv do tváře v této těžké době.

20.4.2021 12:54:45

Vybíráme z Bazaru

Mists of Bilehall IT verze nerozbalená
Mists of Bilehall IT verze nerozbalená
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas