Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Apka

Kde se dá stáhnout apka? Pokud už bylo tak prosím o smazání ale na Google play nemohu nalézt:(
18.4.2019 10:59:18

Malcolm
Aneb precetl jsem pravidla, dokazu si predstavit, jak se hra hraje a k tomu krabici nepotrebuji. Novy rozmer erudice v deskohernim hodnoceni ;)

24.4.2019 20:18:26

Kedrigern
Tady zas někdo potřebuje dělat z druhých hlupáka překrucováním toho, co napsal.

Pravidel je, co by se za nehet vešlo. Všechno řídí aplikace. Ostatní jsou jen karty, které sice mají nějaký vliv na hru, ale stejně je to ve výsledku jen o tom, co se zadá na konci do aplikace a ta řekne, co bude dál. Projíždět aplikaci bez fyzické kopie hry je asi jako číst gamebook a postupovat jak chci já, ne jak padly kostky. Pro mě je Malcolmův i Stepanův spíše negativní názor hodnotnější, než těch, kteří odehráli prvních pár scénářů, maj z toho mokrý trenky a hru najednou zuřivě brání jako kdyby jim někdo řekl, že jejich dítě má velké uši. Bez urážky.

24.4.2019 23:25:24

Havelock
Ale ja hru tady nehodnotil, ani se ji nezastaval, i kdyz jsem hral nekolik scenaru. Malcolmuv pristup je pro me ulet, hra je rizena aplikaci, ale neni to jen aplikace, proto ta lehka hyperbola z me strany, pro me je to hru jsem nehral, ale...

24.4.2019 23:32:57

Kedrigern
Velmi podobné zhodnocení Malcolma tu bylo i u Detektiva. Hru jsem vlastně nehrál, jen pročetl karty, příběh průměrný. Ještě že se tu objevují dojmy od hráčů, kteří hru skutečně hráli nebo i nadále hrají. Stále se mi potvrzuje, že ten správný zážitek ze hry vzniká správnou partou hráčů. Podobný způsob dojmů jako Malcolm jsem před vydáním na zkoušku aplikoval u Panství hrůzy, abych se nejdříve před ostrým hraním naučil s apkou a přiznám se, že jsem měl pocity rozporuplné. Ale zážitek s hraní s partou lidí byl nezapomenutelný. Pána prstenu jsem si také pořídil a na hraní se těším, tak doufám, že to bude stát za to.

25.4.2019 02:36:20

MalcomReynolds
Mňa by zaujímalo, čo by podľa teba mala ešte hra obsahovať, popri postavách, menách, známych miestach a skupín hrdinov a nepriateľov, a samozrejme príbehu... aby to BOL Pán Prsteňov?

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

25.4.2019 08:01:30

Havelock
Nesúhlasím s tebou.

Prechádzať si IBA aplikáciu a prechádzať celou hrou je dosť veľký rozdiel. Dosť veľký. Presne ako napísal Mitogar nižšie.

Na hracej ploche sa totiž tiež odohráva dej, ktorý závisí od rozhodnutí hráčov, nie od aplikácie. A to je podľa mňa tá dôležitejšia časť hry, ktorá Malcomovi úplne chýba.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

25.4.2019 08:09:53

Vybíráme z Bazaru

Poslední zpráva
Poslední zpráva
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas