Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 284x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

4 scenar zakladu - mozna chyba ve hre

Mozny spoiler:

Ahoj hral jsem 4 scenar nejprve sam 2 krat a pak s rodinou 2 krat. Kdyz jsme ho hrali s rodinou, tak se texty vubec nezmenily, ale byl tam 1 podstatny rozdil - neobjevila se jama v krovi ani po opetovnem klikani na krovi. Spion byl vzdy trpaslik (4 krat). Na BGG je, ze se muze menit osoba, ktera je spion, ale v nasem pripade se nezmenila ani jednou, ani texty se nijak nezmenily, pouze tam chybela ta jama, ktera rekla, kdo je vlastne spion. Neni chyba v ceske verzi?
25.10.2020 20:41:27

Tak si myslim, ze je to opravdu chyba
ve 3 pripadech, kdyz jsme kliknuli na krovi, tak nam to reklo, ze tam zije ptak, ktery nikoho nepusti dovnitr. Toto by mela byt chyba, ktera jiz mela byt odstranena, ale vypada to, ze nebyla.

https://community.fantasyflightgames.com/topic/295336-the-inn-chapter-4-spoilers/

25.10.2020 20:52:08

chyba
Teda mi jsme ten scénář hráli asi 5 a trpaslíka jsme jako špiona neměli ani jednou. 2xkuřák a 3x hobitka. Pták v křoví byl naštván pouze jednou. A při posledním hraní byla nalezena pouze jedna indicie. Takže to není chyba, tak to má být.

25.10.2020 21:02:12

Jáma a špión :)
Hráli jsme to mockrát (Kosti Arnoru), ale teď už pár měsíců hrajeme Stínové cesty, takže si to statisticky přesně nevybavuji.

Nicméně v křoví ten zuřivý pták opravdu nebývá pravidelně a jáma, nebo místo, kudy do hospody chodí špión se také obměňuje. Jde tuším o tři různé destinace...

...stejně jako se obměňuje špión, jakkoliv jsme zdaleka nejčastěji nachytali trpaslíka. Štíhlý muž v rohu kouřící dýmku byl snad přistižen při nepravostech jenom jednou jedenkrát.

26.10.2020 19:51:01

Vybíráme z Bazaru

Unmatched: Souboj legend Nové ve fólii
Unmatched: Souboj legend Nové ve fólii
Akt. cena: 590 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas