Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

zacatek

ahoj, rad bych to zkusil, co idealne koupit? zaklad a velka rozsireni, vse po jednom a mala rozsireni nebrat? popr. jaka nejnutnejsi vzit? zkousel jsem lcg hra o truny a moc me to nechytlo a doufam, ze tohle bude lepsi, zvlast diky pripadnemu solo modu.
nebo vyjde neco podobneho v nejblizsi dobe, na co si pockat?
diky.
9.2.2020 00:33:35

Bubak42
A co si nejdříve přečíst diskusi k této hře? Na všechny otázky tam určitě najdeš odpověď ;)

9.2.2020 00:48:52

Mitogar
Protože už se tady v diskuzi dost ztrácím, navíc by třeba někdo chtěl svoje odpovědi aktualizovat :) ale trochu jsem to projel a vyšlo mi, že zatím stačí jeden základ a podle toho se uvidí, co dál.

9.2.2020 11:29:31

Zaklad

Asi tak. Na vyzkoušení jeden základ stačí a druhý scénář celém slušně ukáže, o čem ta hra je a jak moc může člověka bavit.

9.2.2020 12:18:26

Vyzkoušení
Základ je na vyzkoušení dobrý, ale mít jen základ je k ničemu. Chce to alespoň jeden celý cyklus k tomu, aby člověk mohl vytvářet nějaké balíčky a měl víc úkolů. Pokud se ti, do toho nechce tolik ivestovat tak doporučuji spíš Heroes of Terrinoth, má to velice podobná pravidla a plnění úkolů, ale odpadá tam vytváření balíčků. Pokud jsi nadšenec Pána Prstenů, tak hra stojí za to, ale pokud víš, že do rozšíření nechceš investovat, tak to nemá smysl.
Ideálně koupit základ a pak k tomu první cyklus. Pokud se stále bude líbit tak koupit velké rozšíření trpasluj a k tomu další celý cyklus trpasluj. Budeš toho mít spousty na hodně dlouho.

9.2.2020 17:23:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Zaklad

První a nejdůležitější věc - Lotr Lcg je primárně o stavení balíčku. Reálně strávíš přípravou a vylepšováním balíčku tolik času, jako samotnou hrou, ne-li víc... Tohle tě musí bavit, abys do toho šel. V opačném případě zkus marvel champions, kteří jsou v tomhle ohledu daleko přístupnější.

Základ stačí na elementární odzkoušení, ale osobně jsem hned po základu šel do khazad dum, a pak pozorovatel, základy kamene a plamen a stín. Jsou tu o řád lepší dobrodružství a o dva rady silnější karty než v prvním cyklu temný hvozd...

A mrkni na recenzi tuším od pbch, kde popisuje jednotlivé rozšíření a čemu se věnovat...

A pokud nevadí angličtina, podívej se na New player buying guide od tales from the tales...

9.2.2020 22:59:22

Odkaz

https://talesfromthecards.wordpress.com/2013/09/13/new-player-buying-guide/

9.2.2020 23:00:13

Vybíráme z Bazaru

Euphoria cestou k lepší dystopii
Euphoria cestou k lepší dystopii
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas