Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

výtka FFG

V poslední době mě FFG trošku štve tím, že nám nedává dost za naše peníze. Hned několik věší LOtrovi chybí.
1. žetony vyšších hodnot - naprostá nutnost. KDE JSOU? Jak je možné, že je to netrkne a nepřihodí do Delux setu pár žetonů (3,5) navíc.
2. Počítadlo kol. Když už vymysleli score log založený na počtu kol, proč nemáme pěkné kolečka, jako jsou pro threat?
3. Tištěná FAQ do delus setu taky mohli přidat. Mám pocit, že své peníze nedostávám odpovídající hodnotu.
Prostě chci něco navíc a myslím, že na to mám právo.
1.4.2013 12:03:43

Výtka
No mě žetony navíc zatím vůbec nechyběli a tištěná FAQ jsou celkem nereálná. Malých aktualizací bývá celkem dost a pokaždé dělat FAQ? Pokud by to vycházelo v DE, tak by dost často byla neaktuální a cena by také stoupla.

1.4.2013 14:26:31

vesekre
Jak to, že ti nechybí žetony. Zvášť u questů, kde je nutné jich předávat třeba 16. Ne že by přímo chyběli, ale měli by mít vyšší hodnotu - kdo to má pořád přepočítávat. Je to strašně nepřehledné. Mě prostě přijde sprosté chtít po hráčích 600,- za 160 karet a nic nepřihodit.

1.4.2013 18:57:17

....
tak zacni hrat jiné karetní hry kde za 600kč dostaneš 90 karet a jeste z toho nesložíš hratelný balík, myslím třeba magic nebo wowko a jine.
Pokud se ti zdaji zetonky neprehledné tak si je skladej na quest do kominku po 5 a pak se v tom vyznas nebo si je vyrob sám a budeš z toho mít dobrý pocit

1.4.2013 19:51:49

Výtka
Jestli ti to příjde sprosté chtít za 600 kč celý set karet ve třech kopiích, tak co potom říkáš na klasické CCG, kde dáš za 15 karet stovku? :)

U LCG bych cenu nějak nehanil. Ba naopak, nic levnějšího není a pořád je to sběratelská karetní hra a ne deskovka.

Samozřejmě by to přehlednosti pomohlo, ale v žádném případě to není sprosté tam nic nedat a jako přidanou hodnotu můžeš i vzít tu cenu. Která je prostě nižší.

1.4.2013 20:31:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Žetóny
Tak si miesto žetónov na quest daj d20 a je to:)

1.4.2013 21:50:17

vesekre

2.4.2013 02:11:27 | Upraveno autorem (porovnej)

vesekre
Těžko by se mohlo stát v eurohře, že by se žetony museli dávat do sloupečků, nebo bys musel používat vlastní kostku.

2.4.2013 07:07:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Stepan
S tými žetónmi je ľahká pomoc - neviem, či o nej vieš - na BGG sú na stiahnutie prelepky s vyššími hodnotami, stačí ich nalepiť na niekoľko pôvodných žetónov a je to. Designovo sú kompatibilné.

2.4.2013 11:33:50

FFG
Nemyslím si, že jsou tvoje výtky opodstatněné. Jediné, co by bylo fajn je to počítadlo kol, to by klidně do nějakého deluxe setu přihodit mohli.

2.4.2013 12:08:12

Stepan
V eurohře ne, ale LotR není eurohra. :) Vlastní kostky, countery atd. prostě ke sběratelským hrám patří.

2.4.2013 17:19:59

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds: Direchasm Arena + 2 balíčky
Warhammer Underworlds: Direchasm Arena + 2 balíčky
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 8 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas