Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 595x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vlastní karty

Pokud by to někoho zajímalo, vytvořil jsem několik vlastních karet, které by měly posílit tak trochu zapomenutý Gondorský trait. Karty byly prodiskutovány a vyvažovány s pomocí samotného Beorna. V případě zájmu mám i jejich české ekvivalenty ;-)
http://hallofbeorn.wordpress.com/2013/09/05/custom-cards-the-might-of-gondor/
6.9.2013 21:21:33

paradicka
poklona za pekny prinos k hre, mas potencial na dobreho tvorcu. Paci sa mi, ze je vidno, ze ta to velmi bavi.

6.9.2013 22:58:23

Karty
Na radu tady dedoduse sem hodím ty karty v nějaké tiskové podobě. Jediný problém je, že v názvech karet chybí háčky a kroužky.
Nicméně, díky Deskovcovi za pomoc, a pokud bude spolupráce fungovat i nadále, určitě dojde i k doplnění oněch háčků, kroužků a podobně ;-)

6.9.2013 23:37:21

SUPER PRÁCA
Páči sa mi ako vlastnosti kariet sedia k tomu, ako ich popisoval Tolkien :)
Veľmi dobrá práca!
Btw, odkiaľ sú obrázky na kartách? Google?

7.9.2013 20:31:44

Super...
tiež musím pochváliť, veľmi pekné a šikovné... chystáš sa v tom pokračovať?

7.9.2013 22:25:23

Díky
No, já se právě snažil, aby to bylo co nejvíce tématické,. Myslím, že jsem uspěl (obzvláště flavour texty jsem se snažil vybrat co nejlepší).

Obrázky z Googlu, ale dá to práci sehnat něco pořádného v dobré kvalitě. Rozhodně jsem třeba nechtěl obrázky z filmu.

Pokračovat... No, možná ještě nějakého Gondořana dotvořím, ale časem bych se chtěl vrhnout na větší projekt "Fall of Gil-Galad". To znamená samotný Ereinion, Elendil, Isildur, Anárion a na druhé straně samozřejmě Sauron atd. To by bylo epické. Plánuju, že se na to podívám o Vánočních prázdninách ;-)

7.9.2013 23:12:51

speedy
neviem ako sa ti to podarilo, ale napriek roznym grafickym stylom ilustracii sa mi karty pacia . Najviac ma to vytacalo u dominionu, kde som to nevedel prekusnut. Karty pana prstenu zatial beriem ako fajn celok / musim ale priznat, ze horskeho obra som si uz pracne prerabal, jedina ilustracia, co som nestravil /. To su ale len take srandicky...este raz poklona za prinosne vstupy do rozbehnutej hry .

8.9.2013 05:18:25

Super práca
Poklona

4.10.2013 15:54:09

Prosím o české kartičky
Ahoj, Speedy, měla bych zájem o český ekvivalent těch karet The might of Gondor, pokud by to bylo možné :-) Jsou bombasticky zpracované.
Můj e-mail: zuzana.dolinkova@bigmail.cz
Děkuji moc :-)

10.9.2014 09:37:30

Vybíráme z Bazaru

DAIMYO Rebirth of the Empire (KS collectors edice)
DAIMYO Rebirth of the Empire (KS collectors edice)
Akt. cena: 2990 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas