Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 595x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Úkol 3B (Stezka temným hvozdem) - hráči musí vyhledat a porazit dítě Ungolianty

Zdravím, vzhledem k tomu, že je tady fakt hodně diskuzí a ještě víc odpovědí a číst to by zabralo snad nekonečně času, vznáším dotaz na kartu 3B ze Stezky temným hvozdem (Nesejděte ze stezky!), kde se má vyhledat a porazit dítě Ung. Na kartě stojí: Při odhalení: ...hráč musí prohledat... a vybrat si 1 Pavouka... a přidat ho do oblasti odhalení. Pokud teda prohledám a vyberu si dítě, dám ho do odhalení, ve fázi střetnutí se s ním střetnu a dál pokračuju ve hře jako obyčejně, tudíž boj - obrana - útok atd. a mám tedy i několik kol k jeho definitivnímu zlikvidování. Tak to chápu já. Ale co když, jsem si na základě toho odstavce vyhledala jiného Pavouka. Kdy dítě musím vyhledat? V aktuálním kole nebo klidně v některém z dalších? A co s ním potom? Jde také do oblasti odhalení atd.? Nebo je to jinak? A jak je to ve dvou? Díky moc za rady.
20.11.2013 01:52:47

linda.s
EDIT:

Tak jsem konecne pochopil otazku :-) Osobne si tuto formulaci yvsvetluju tak, ze v okamziku - kdyz chces vyhrat, najdes si DU a odhalis ji. Jednou na zacatku jsem to hral principem - cekam az se DU odhali sama. Ale to by ses taky mohlůa driv dockat ohrozeni 50 :-)
A je taky otazkou proc nevolit jako pavouka DU :-)

20.11.2013 04:50:54 | Upraveno autorem (porovnej)

3B
Je to tak jak je napsano nize.Hrac(hraci) si musi vybrat pavouka(uz si nepamatuju jestli kazdy jednoho nebo dva).To jestli na vas vyskoci spratek je pouze na vas.Muzete klidne zvolit dva jine pavouky(i kdyz v tomhle questu jsou jen 3 druhy pavouku) a cekat az spratek vyskoci sam.Jinak vyhledavas pouze kdyz "aktualne vstupujes do aktivni casti questu" tudiz kdyz ho ctes.V dalsich kolech uz nic nehledas a ke splneni questu musis pockat az spratek prijde.

20.11.2013 07:34:20

Preto
je skoro vždy najlepšie nájsť Ungoliath Spawn (Dítě Ungoliathy) a toho rozmastiť. Nemá zmysel čakať, kým príde ako karta stretnutia, lebo to môže trvať dlho a okrem toho stále môže odísť ako karta tieňa a zas sa jej nedočkáš.

20.11.2013 08:29:27 | Upraveno autorem (porovnej)

spása
Ahááá.... toto jsme samozřejmě hráli špatně... Vybrali jsme každý jednoho pavouka a nenapadlo nás vybrat rovnou US.... jak jednoduché :-)

Čekali jsme na ni asi 6 kol... až do 40 ohrožení. Za tu dobu jsme ale měli každý snad všechny karty na stole a zdrojů nepočítaně...

Díky za tuto otázku! (tedy za odpověď).
V.

9.2.2014 00:42:40

Úkol 3B (Stezka temným hvozdem) - hráči musí vyhledat a porazit dítě Ungolianty
ahojte,

môžem sa opýtať, či by mi vedel niekto poradiť. Keď odhalím poslednú kartu z úkolu 3B a mám zabiť dítě Ungolianty. Musím stále posielať hrdninov na úkol a ťahať kartu z balíčka stretnutí a ukladať "zbytočné tokeny postupu" na kartu úkolu, alebo to môžem preskočiť a rovno iba bojovať s pavúkom aby som dokončil scénar.

dakujem za odpoveď

11.12.2015 10:36:01

loix
ahoj, musíš dál pokračovat, protože se ti může stát, že budeš neúspěšný na úloze a díky tomu ti naroste ohrožení na 50 a prohraješ... jsou i karty zrady, které ti ubrají žetony postupu, takže můžeš přijít o to, co máš a budeš muset znovu na úlohu...

11.12.2015 10:54:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Koniec hry
Takze koniec hry je ked porazim DU, aj ked su tam stale ostatni nepriatelia v strete so mnou?

1.12.2018 22:10:47

Puresk

Ano, je to tak ...

1.12.2018 22:13:30

Zdarec, k tomuto příspěvku se vyjádřila řada z vás ale když se znovu podívám na popis karty, tak mi to přijde ještě trošli jinak.. pokud ne, tak mne opravte ale:

”při odhalení každý hráč musí prohledat dobírací a odhazovací balíček setkání a vybrat si 1 pavouka dle své volby a přidat ho do oblasti odhalení”

tenhle text mi zkratka říká, ze si mohu vybrat jakéhokoliv pavouka, klidně tedy i DU. zkratka vybírám pouze JEDNOHO pavouka za hráče.

rekl bych ze spousta lidi si bere 1 pavouka + případně DU jako druhého pavouka.

”hráči musí vyhledat a porazit DU aby zvítězili” je pouze doprovodný text označující podmínky vítězství. 

5.12.2022 11:26:31

Stačí ak si vyberieš Díte Ungolianty a porazíš ho.
Ak je však DU v hre, musíš si vybrať a dať do hry iného pavúka.
Ďalšia možnosť je, že vyberieš obyčajného pavúka a hráš dovtedy pokiaľ nenájdeš DU a porazíš ho. Efekt pri odhalení je tam z dôvodu, že DU si už mohol zabiť predtým a dlho by trvalo pokiaľ by si pretočil balík stretnutia.

5.12.2022 12:00:41

Vybíráme z Bazaru

Etherfields+Rozšíření pro 5hráčů+Stretch Goals ENG
Etherfields+Rozšíření pro 5hráčů+Stretch Goals ENG
Akt. cena: 1944 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas