Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

had

Turnaj DUBEN a půl 2013 - nejdříve návrhy, pak i diskuze

Tak můžete diskutovat o dalším turnaji.
27.3.2013 09:29:02 | Upraveno autorem (porovnej)

had

Můj návrh
Dvě samostatné trojhry s totožným deckem s AP Rhosghobel a Emyn Muil
1. trojhra - Rhosghobel, Emyn Muil, Rhosghobel - z toho nejl. výsledek
2. trojhra - Emyn Muil, Rhosghobel, Emyn Muil - z toho nejl. výsledek
Konečný výsledek bude průměr ze dvou trojher.


27.3.2013 09:31:30 | Upraveno autorem (porovnej)

had

vyzva
Prosim o vyjadreni ci navrh k dubnovemu turnaji alespon ucastniky turnaje za brezen. Min. alespon o sdeleni jestli maji pozadovane AP k dispozici. Pokud zde nebude zadny ohlas, prozatim turnaj Duben 2013 nebudu vypisovat.

29.3.2013 14:23:33

návrh
Za mě dobrý, jsem přizpůsobivej :)
Oba questy jsem hrál, ale zrovna Rhosgobel vyžaduje ten deck dost specifickej. Jsem zvědavej, co to udělá, hrát s ním i jiný quest
Hraju přes OCTGN, dostupnost AP teda není problém, takže vše je závislý jen na dostatku času...
Každopádně díky za snahu a další turnaj...

29.3.2013 16:07:43

turnaj duben
s turnajem souhlasím :-), AP vlastním.

29.3.2013 18:35:34

had

ještě možná úprava
Dnes jsem psal propozice na turnaj a napadly mě ještě dvě možné úpravy, tak prosím o vyjádření:
1. vzhledem k většímu počtu her turnaj natáhnout do poloviny května /popř. do konce/
2. jedna hra by vypadala - odehraji Rhosgobel /zapíši si threat na počítadle/ - počítadlo resetuji na původní threat, počet kol ponechám, zranění na hrdinech rovněž /ev. mrtvé rovněž v discartu/, hraji klasicky Emyn Muil - výsledek celé této hry je pak tedy threat na počítadle za Rhosgobel, threat na počítadle za Emyn Muil, počet kol za obě hry najednou, zranění, mrtví a VP za obě hry najednou. To celé klasicky 3x po sobě. Lépe by to vystihovalo putování jedné družiny do Rhosgobelu a pak hned přes hory. Je to taková light Nightmare varianta.

31.3.2013 09:49:09 | Upraveno autorem (porovnej)

had
Tohle zní taky zajímavě. S nightmare verzí nemám žádnou zkušenost, takže vůbec netuším, co s hrou udělá "odložený" discard pile, těžko říct. Vzhledem k tomu, že Rhosgobel je "časově" nenáročný quest, u kterého jsem threat nikdy zvlášť neřešil, možná bych se nebránil ani tomu pokračovat v threatu, když už vše ostatní zůstává a započítávat jej jen jednou. Ale už asi posté - jednak jsem přizpůsobivý, a co si vyhlasuje většina, do toho půjdu, a za druhé přece jen asi nejsem nejzapálenější "turnajový" hráč, takže na mě ten ohled moc neberte. Co ostatní?
Ad 1. určitě bych prodloužil, protože mám pocit, že poslední dobou nestíhám a pro mě osobně tahle "dvouhra" přináší hodně nového, a bude třeba využít i karty z expanzí, které moc neznám (napadá mě Healing herbs, pokud se to tak jmenuje), tudíž to bude víc testování a úprav, než u questů, které jsem už hrál.

2.4.2013 11:08:53

turnaj duben
Chci jen připomenout, že tento systém turnajů je fajn věc, znovu mě to nabudilo hrát. To jen tak na začátek. Osobně jsem pro zkusit 6 questů z Hobita s jedním balíkem.
1. Nevím jestli se sideboardem nebo bez (ale zajímavější by bylo bez)
2. Nejde ani o skóre jako spíš to vůbec zvládnout - některé questy jsou dost bojové. Jiné zase questovací.
3. Opravdoví nadšenci by to mohli hrát 6 questů za sebou bez porážky. Ale to je asi dost veliké a zbytečné maso. Zvlášť, když se musí encounter deck přestavovat a setup se tak prodlouží.
'To je tedy můj návrh. Pravda je, že návrh spojit Rhosgobel a Emyn mui je trošku podobný - nutnost stavět univerzálnější deck. Na druhou stranu EM je asi nejslabší quest vůbec.

2.4.2013 11:24:45

had

odpo
To Hobit - tohle je i muj cil, ale vzhledem k tomu, kdo vlastni obe expanze, bychom to hrali tak mozna jen my dva
to libor - po 1. hre bych nechal jen zraneni a poznacil si treat /ten bych pak vratil na startovni/, discart bych si vratil do baliku

2.4.2013 11:35:41

...
mám taky obě rozšíření Hobbita :-), ale ještě jsem se nedostal k hraní.

Docela by mě zaujala i ta nightmare verze turnaje i s prodloužením herní doby.
Pokud by tu byl někdo z Brna kdo by se chtěl turnaje zučastnit, ale nemá potřebné AP tak jsem k dispozici. Z toho vyplývá, že se ještě přikláním k variantě 2hráči nebo schízo.

2.4.2013 16:32:34

had

propozice
Měl bych ještě malou poznámku k pořádání turnajů, resp. k jejich propozicím. V jakémkoliv odvětví, např. při sportu apod. jsou vždy při konání nějakého klání vydána určitá pravidla a propozice, které jsou dodržovány, jinak hráč do soutěže vůbec nemůže nastoupit či je diskvalifikován.
Když si sem tedy do propozic dáme termín začátku a konce turnaje, dáme si sem termín dodání decklistů prvních hráčů a dáme si sem rovněž to, že pokud někdo objeví chybu ve hře, tak je třeba příspěvek opravit a hru zopakovat, tak je třeba tyto elementární záležitosti dodržovat, protože jak jsem psal výše, jinde jsou tato pravidla vynucována represí.
Mně pořádání turnaje nějaký čas stojí a přijde mi z mé strany nevhodné, abych hráče příspěvky, popř. emailem stále urgoval.
Nevím co si mám myslet o hráči, kterému je opravena zcela elementární chyba v jedné hře a on si opraví /po urgencích/ pouze tuto hru v celé trojhře /ikdyž je zcela evidentní, že tuto chybu dělal i ve zbývajících hrách/, celý měsíc je bez jakéhokoliv příspěvku a další svůj rekordní výsledek /příspěvek/ pošle čtyři minuty před ukončením turnaje, ale s decklistem má už více než týden zpoždění?

8.4.2013 11:16:24 | Upraveno autorem (porovnej)

pravidla turnaje na duben
jen se chci zeptat zda schizo je bráno i jako 2 hráči? Já jen, že to hrajem s přítelkyní tak ať pak nejsou nesrovnalosti.

8.4.2013 15:24:23

had

to morpheus
Vzhledem k takovému počtu hráčů, jaký v současné době v turnajích je /nebo spíše není/ bych nerozlišoval, zda-li hraje jeden hráč s dvěmi decky či dva hráči každý se svým. /ikdyž je každému jasné, že jediný hráč má výhodu, protože ví, co má za karty z druhého decku v ruce/
V propozicích to upravím stejně jako u Jarního turnaje schizo.

8.4.2013 16:59:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Jak se trolí primcezny
Jak se trolí primcezny
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas