Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 597x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisk karet

Kluci, tady v diskuzi zavřeli vlákno, kde se někdo ptal po kvalitních skenech. Mě ta diskuze přijde docela validní a hlavně validní teprve bude. Ve chvíli, kdy hra už nebude k sehnání (v prodeji). Stejně tak je docela k diskuzi, jak se u LCG postavit k proxy kartám. Já mám dvě třetiny všech karet z LOTR LCG. A pár desítek proxy karet. Připadá vám morálně košér nakopírovat si kartu, kterou mám jen jednou? Protože hraju několik balíčků a nechci karty přendavat, tak jsem si kopíroval i karty, které jsem měl například třikrát. Například sympaticky k tomu přistoupilo GW, které pro W:Underworld uvolnilo všechny karty. Oproti tomu databáze Lotra není nic moc. Klidně by stačilo mít tam vodotisky a bylo by to v pohodě.
25.2.2021 17:36:52

Stepan
Tak když si uděláš sken a proxy pro svou potřebu z něčeho co sis koupil nevidím v tom až takový problém. Zatím se dá pořád dost věcí sehnat, já něco kupoval třeba z Dánska,i když to vyšlo dráž,ale jen to někde sebrat a vytisknout, ještě s pocitem jak jsem to nandal vydavateli co mi to nevydal česky mi přijde fakt úlet.

25.2.2021 19:00:18

Vybíráme z Bazaru

Věčná zima: Paleoindiáni komplet + rozšíření
Věčná zima: Paleoindiáni komplet + rozšíření
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas