Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

The Voice of Isengard

Hádajte, čo nového nám FFG do budúcnosti chystá:
http://www.fantasyflightgames.com/edge_npm_sec.asp?eidm=210&esem=1&epmi=s

Nové veľké rozšírenie! Tak kto sa bál, že s Black riders končí... ;) A následne aj nový cyklus AP The Ring-maker. Do rúk sa nám dostane Éomer a samozrejme, ako by to bolo bez Sarumana (síce ešte ako biely čarodejník, ale...) Komplet nové sety encounter decku, divokých zo susedného Dunlandu, orcov z Misty Mountains aj nových hrozieb číhajúcich v lese Fangorn...
Jaj naozaj to znie dobre, peňaženka si neoddýchne :) Pre mňa zatiaľ po úvodnom cykle tématicky spolu s druhým Heirs of Númenor najzaujímavejšie!
25.9.2013 16:45:36 | Upraveno autorem (porovnej)

SAGA
Hm, som veľmi zvedavý na questy a hrdinov, ja už by som nevedel čo vymyslieť :D Ale možno bude rozmach Dunedainčanov- ľudí západu...
Dúfam, že na konci prinesú ďalšiu sagu- pokračovanie Black Riders... A možno príde gandalf ako hrdina :) (Vo výprave deviatich majú svoju kartu už všetci 9 okrem gandalfa)

25.9.2013 21:13:16

PronuvaConus
Saga rozsirenia budu, dve SE na 1 knihu - takze ich bude celkovo 6.

25.9.2013 23:56:07

sága
Fíha tak tí valia, okrem tematických deluxe rozšírení a serií AP ešte toto, wow :)
Mňe osobne sa príbehy mimo hlavnej línie kníh páčia viac a ani Hobit ma až tak veľmi nezaujal. Ale Black Riders nevyzerajú zle, hlavne tá kampaň - len dúfam, aby boli karty použiteľné aj mimo ságy...

26.9.2013 09:44:25

Vidriel
Mě baví i Hobbit, právě dohrávám první díl, ale fakt je, že já prostě rád hraju kombinace trpaslíků a díky oboum dílům Hobbita právě trpaslíci posílili (hrdinové, spojenci, vybavení i eventy). Na Black Riders se těším taky, vypadá to moc dobře a kombinace hobitích hrdinů bude opět změna oproti trpaslíkům, rohanům či elfům :-)

26.9.2013 11:22:02

the voice of isengard
hm ja to nestiham kupovat... :)

26.9.2013 14:38:12

pbch
To mi povídej, mě ta hra chytla před 3 měsíci, dokupuju vše zpětně, zatím jsem skončil na tom, že mám základ, první dva cykly a sága rozšíření Hobbit - oba díly, čeká mě ještě celá třetí řada a to už FFG avizují čtvrtou :-)

26.9.2013 14:49:54

Fangorn
Tak to očekávám se konečně do hry dostanou entové. Jsem zvědavý jak si s nimi poradí tvůrci.

Hádám že to bude nějaká masivní síla vyvážená nějakým postihem.

26.9.2013 22:01:53

tarnow
Ano, Entové se do hry dostanou, ale ve Voice of Isengard jako Enemies ;-)

26.9.2013 23:03:28 | Upraveno autorem (porovnej)

ROHAN+ELFOVIA
http://www.fantasyflightgames.com/edge_npm_sec.asp?eidm=210&esem=1&epmi=s

Tu je vidieť kartu hrdinu: Eomer (after character leaves play, Eomer gets +2 ATK)! Takže rohanský cyklus!
Hore vpravo je vidieť obrázok pravdepodobne 2. hrdinu. Má elfské uši :D Dúfam, že to je Haldir, keďže to je jeden z mojich naj postáv v prvej knihe.

8.10.2013 21:24:27

Rohan a Elfové
Ano, podle všeho by se měla objevit hero verze Haldira a Arwen... Takže to bude zajímavá směska, ten cyklus ;-). Ještě se očekává Erkenbrand, nebo nějaký jíný Rohanský maršál.
Mně osobně zajímá, jestli se objeví alespoň nějaká karta s Gondorským traitem...

8.10.2013 22:17:47

Rohan
Rohanský trait my příjde už docela slušně nášláply - spíš bych se pustil do toho Silvan traitu ...

9.10.2013 14:56:19

...
Dúfam, že príde tactics Eowyn a Lore Legolas. Koho by ste uvítali vy? :)

9.10.2013 18:15:56

elfovia
PronuvaConus: to vpravo hore mi pride skor ako Arwen, ale pri elfoch som si neni vzdy isty pohlavim. :)

10.10.2013 09:58:21

...
Je to možné, ale hlavne, že je to poloelfský cyklus :)

10.10.2013 15:02:41

pbch, PronuvaConus
Jo, ta v pravo nahoře je Arwen ;-)
A podle mnohých tyhle náznaky znamenají, že po Voice of Isengard bude následovat plně elfský cyklus.

10.10.2013 16:27:54

Elfové, rohan, gondor
Jsem taky zvědavý, posílení elfů by nezaškodilo, jen doufám, že to nebude o nějakém velkém dublování postav hero x ally, ale souhlas, že Arwen by si kartu Hero zasloužila. A na rozdíl od některých názorů dole bych uvítal i posílení rohanů, nyní je sice kupa modrých rohanských karet (ally i event), ale v jiných sférách, např.lore jsou rohani prakticky nuloví. Naopak gondor mi připadne po třetím cyklu našlápnutý hodně, spoustou nových hrdinů (Boromir,Beregond,Faramir,Caldara) i spojenců, krom gondoru navíc přibyl trait Outlands, který je s Gondorem provázán. O trpaslíkách ani nemluvím, ti díky druhému cyklu a hobití sáze posílili ažaž :-) takže za mě - jestli bude čtvrtý cyklus buď o elfech nebo i trochu o rohanech, tak se budu těšit :-)

10.10.2013 17:41:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Rohan
Teď má být zaměřen hlavně na Tactic sféru (Éomer, Theoden ti oba jsou červení herové).
A ještě jsem zvědav, jak moc se rozvine trait Isengard (zatím vypadá, že bude hlavně na Leadership)

10.10.2013 18:48:15

...
Som zvedavý na questy. Bude to niečo ako spolupráca so Sarumanom a potom proti nemu? Uvidíme...

Elfovia si rozhodne zaslúžia nové karty; myslím (a dúfam), že budú posilnení aj hobiti. Červení rohani určite prídu a podľa mňa ešte dokončia Gondor.

10.10.2013 19:59:28

questy
Jeden by měl být něco se záchranou Grímy Červivce (určitě tam figuruje jako Objective), jeden ve Fangornu (enti jako záporáci), a jeden bitva u Brodů přes Želíz. Tak nějak zhruba no.

10.10.2013 22:17:09

PronuvaConus
Hobiti jsou slušně posílení v Black Riders - jsou tam 4 hobbití hrdinové. Hlavní bonus je nizký threat a směřuje to k tomu, že pujde dobře uplatnit secrecy karty.

11.10.2013 07:51:53

to tarnow
Hobbit hrdinov už robiť nemusia (ani neviem či by mali akých, okrem re-skinnov), ale uvítal by som karty typu small target

11.10.2013 17:25:08

Nove preview
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=4493

8.11.2013 21:55:50

...
Rohan Warhorse vyzerá výborne :)
Ale píšu tam, že: "There are a COUPLE of other Rohan-themed cards to go along with Eomer that can help a player get the most out of his ability."
Takže rohanských kariet nebude až tak veľa, ale aj tak ukázali zatiaľ iba rohanské karty...

9.11.2013 15:11:44

PronuvaConus
Wait what?Pisu ze tam bude par Rohanskych kariet ktore pomozu Eomerovi, nie ze tam bude par Rohanskych kariet celkovo. Ten tactics ally ukazany v tomto preview je prikladom takej karty: discardnes ho kvoli jeho efektu a ten fakt da Eomerovi +2 do utoku.

9.11.2013 19:39:02 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Hm, hm, to je pravda, tú vetu som akosi nedočítal.

9.11.2013 20:04:46

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Undead or Alive - Dead West
Zombicide: Undead or Alive - Dead West
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas