Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Styl hraní

Mám na vás takový dotaz na solo hru. Zabalíte hru, když vám zabijou hrdinu? :-) Myslím tím ne na konci scénáře, kdy to třeba ještě jde dotáhnout, ale třeba ve 4. kole v prvním questu. Nebo to poctivě dohrajete až než padne poslední hrdina, i když už předem víte jak to dopadne?
20.3.2012 09:28:23

Styl hraní
Já to balím, když už je jasné, že šance na výhru je minimální a nic s tím nemůžu dělat.
Ohledně hrdiny - u některého questu (už nevím který) jsem vyhrál, i když mi náhodou umřel hrdina na začátku a chtěl jsem to zabalit. Ale musím být schopen sílit v průběhu hry (to znamená zejména asi mít něco na zdroje - steward, zigil) a pak to vyřeší hromada allies.

20.3.2012 10:18:15

kdy balím
balím tehdy, když vím, že je to v )(, a to je dost často :)
ani ten hrdina mi nemusí umřít, ale protě vím, že během dvou kol dojedu na threat...
není ostuda se vzdát, radši to zkusím znovu, než se dalším 10 minut trápit v beznaději

20.3.2012 10:59:18

Nikdy
Tak já to zase dohrávám do konce vždy. Prostě proto, abych viděl, co si na mě balík dokáže připravit a z toho jsem potom poučen do dalšího hraní.
Nehraji tak často, abych měl odehrané všechny scénáře, které doma mám. Hraji vždy tak, že hraji jeden scénář tak dlouho dokola, dokud ho nakonec neudolám a potom přecházím na jiný.

20.3.2012 11:35:49

styl
Tak já to taky balim, když vidím, že teče do bot a není šance to zvrátit. Včera jsem jel večer chvíli řeku Anduin no a obě hry jsem vzdal...tu první když mi zbyl jeden hrdina a druhá skončila tak nějak podobně.:)

20.3.2012 13:15:03

balím :)
Ale iba vtedy, keď padne hrdina a nečrtá sa koniec questu. Vysoký threat mi nevadí, tam poctivo vždy dúfam, že to nevybehne nad 50 :).

20.3.2012 13:23:08

taky balím
třeba včera když mi v questu Anduin přišel v druhém kole 2. Trol a v dalším kole se oba ze stagingu přesunuly ke mě, tak jsem to odpískal:(

20.3.2012 13:35:12

nenechám se přece rozsekat na kusy
Taky balím hru před koncem, když nevidím žádnou možnost výhry. Pákrát se mi stalo tuším u Conflictu s Muck Adder. A stalo se to dvakrát za sebou, takže mi to tento quest trošku znechutilo. Je ale fakt, že se snažím hrát, ikdyž to nepřijde. On by si taky člověk mohl lízat, tak dlouho dokud si nevezme dokonalou ruku - Což je problém turnajů na dálku. Ale asi to nelze nějak elegantně řešit. Jedině poctivě zapisovat na kolik pokusů jste quest dali.

21.3.2012 16:26:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Běsnění Drákuly
Běsnění Drákuly
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas