Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Return to Mirkwood

...
1.6.2012 12:36:48

Spravedlnost existuje :)
Hned v prvním kole přišli naráz 2 Attercop, Attercop. Jak jsem to viděl, tak jsem si říkal že nemám šanci. Ale podařilo se mi jednoho sundat pomocí Sneak Attack+Beorn a dalšího jsem sundal pak v dalším kole pomocí Support of the Eagles a Vassal of the Windlord. Naštěstí už nechodili žádní další big bossové, jen lokace a celkem zvladatelné Treachery. Takže ze 4 posledních her tohoto questu byla první výhra (154), pak 2x prohra a teď výhra za 106 :)

1.6.2012 12:42:27 | Upraveno autorem (porovnej)

nejde to... :)
Pre mna zatial v solo variante neprekonatelny kvest po asi 7-8 pokusoch...
Nech skusam menit karty alebo hrdinov z Core setu a Mirkwood serie, nic nezabera... Snazim sa mat karty na rychle kvestovanie a pre pripad potreby aj na zdolavanie podobnych hnusakov ako je Attercorp, ale zatial vzdy pohroma, bud prehram na thread alebo mi pridu po sebe v encounter balicka take karty, ze aj keby som sa po...., tak by ma mozno zachranili minimalne dva Sneak Attacky Gandalfa... ale taka nahoda sa nedeje, ze by som mal ns ruke tak dobre karty pri balicku s 50 kartami... hram teraz trojkombinaciu spirit, leadership, lore, skusal som aj tacticks pre bojove schopnosti, ale nepomohlo...

Davajte tipy ako ho zdolavate... alebo je to len cisto o stasti snazit sa preletiet cim skor a modlit sa, aby bol encounter deck ku mne milosrdny? :)

4.6.2012 10:31:22

Ryko
Nepomohl by ti novy Aragorn?
http://www.cardgamedb.com/index.php/lotr/lord-of-the-rings-card-spoiler/_/dwarrowdelf/the-watcher-in-the-water/aragorn-twitw

5.6.2012 08:52:51

ad jancos
Ten je ako stvorený na tento quest :).

5.6.2012 09:30:30

novy Aragorn
Tak noveho Aragorna mam v este zabalenom balicku, asi ho budem muset rozbalit... Je super, ze ide o Lore hrdinu, kedze by som ho podla vsetkeho menil za Beravor. Vcera som skusal stareho Aragorna, kvoli moznosti kvestovat aj bojovat a tiez moznost hrat hned leadership karty bez cakania na Songy, ale zas dvakrat tesna prehra prave na thread... takze novy Aragorn by znamenam vyrazne zvysenie sanci na uspech...

5.6.2012 09:57:12

Pabouk Nafouk
Pabouk Nafouk (v ANJ neviem ako sa volá) - v každej fáze stretnutia sa povinne stretne so strážcom Gluma, bez ohľadu na jeho výšku ohrozenia.
V prípade, že na konci kola sa zmení strážca Gluma, presunie sa v ďalšej fáze stretnutia aj tento nepriateľ k novému strážcovi, alebo ostáva stretnutý s tým pôvodným? Hrám že ostáva.
Vďaka!

7.8.2014 13:30:23

had

sifonides
Hrajes to spatne. Vzdy se presune k hraci hlidajiciho Gluma.

7.8.2014 14:36:59

Attercop, Attercop (SoM 139)
Tak ako pise had. Na zaciatku kazdej faze stretnutia sa stretne s hracom ktory strazi Gluma. Teda ak sa strazca zmeni, v novom kole sa pavuk stretne s nim.

7.8.2014 14:41:02

Vybíráme z Bazaru

Městečka na dlani (vč. obalů a látkového pytlíku)
Městečka na dlani (vč. obalů a látkového pytlíku)
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas