Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pozdní dojmy

Mam koupene vsechny rozsireni po Dwarrowdelf 2, mam solo projite vsechny questy.
Tak si rikam co ted, LOTR lezi v supliku.
Hrat ve 2 nema moc vyznam, to je moc lehke a stejne nemam s kym.
Hrat na skore me nebavi - to vede k podivnym balickum postavenym na rychle haluze a hrani questu porad dokola.
Muzu rozpustit dwarf deck a zkusit jiny, trpaslici jsou stejne az moc silni se mi zda. Ale uz to nebude takova vyzva, hrat znovu questy, ktere uz jsem prosel.
Kdyz koupim nove rozsireni, ktere nejspis s mym deckem projdu napoprve, tak se zabavim na 20 minut - za skoro 300 Kc :-(
Jestli je nekdo v podobnem stavu, hrajete jeste? Jak si to okorenit?
5.5.2012 15:05:44

game over
Podľa toho, čo si napísal, môžeš LotR-a predať :/.
Prečo už nie je výzva hrať prejdené questy s novým balíkom? Nerozumiem :| Všetky veci ktoré si napísal, že Ťa nebavia, mňa bavia stále.

Jediné čo ma napadá, je skúsiť si prechádzať questy len s jenofarebnými balíkmi, keďže už by si mal mať dosť rozsiahly card pool.

P.S.: A hlavne si vyhoď Zigiho z balíčka :)

5.5.2012 16:17:12 | Upraveno autorem (porovnej)

jancos
No na to je jedniný lék a to hje nehraj to tolik:D Já jsem furt venku , že nemám ještě ani projetý core set :)))

5.5.2012 16:45:22

acedrac
Prodej zvazuju, checete nekdo? :-) (za 1/2 cenu, 2 core sety a vse ostatni az po dwarrowdvelf 2)
Mozna je to jen muj problem.
Ad novy balik - vetsinou jsem se snazil postavit nejlepsi balik, co jsem byl schopen, tak ted muzu stavit jen horsi :-) , coz mi neprijde moc zajimave.
Jednobarevne baliky mozna zkusim, to by mohl byt celkem hardcore.
P.S. Zigiho jsem v baliku sice mel, ale spis jsem ho pouzival na boj/quest, malokdy jsem pouzival jeho schopnost.

5.5.2012 16:49:17

jancos
Asi to chces prodat vsechno najednou, co? Mel bych zajem o 1 core set, pokud je v dobrem stavu.

5.5.2012 17:07:10

to jancos
Ono hrat na skore je prave to, oc tu asi bezi. Takze prave naopak vytvorit takovy balicek, aby to vzdy vyhral, ale zaroven vzdy dosahoval nejnizsiho skore je podle me klicove. Tvrzeni, ze to vede k podivnym haluz balickum je podle me zvlastni, kdyz o to tu v podstate jde. :-)

Ale muzes zkusit jinou vec. Urci si nejake questy. Treba pet questu a zkus si postavit takovy balicek, se kterym projdes vsechny po sobe na prvni pokus s tim, ze kdyz ti nejaky hrdina umre, tak do dalsiho questu jdes jen se dvouma... Hrdinu si muzes ozivit, ale musis zacit s novou rukou atp...

5.5.2012 17:07:22

Kafe s mlikem
idealne vse naraz, kdyz tak dam vedet

5.5.2012 17:16:31

Vojtech Musil
Predstav si situaci - mas quest, vis ze dobre skore musis dat do 4 kol, takze nema cenu davat do baliku drahe ale dobre karty, ktere bys nejspis ani nevylozil. Musis casto riskovat, protoze kdyz dojdes do 5. kola, tak skore nedas. Dojdes do 5. kola, takto teda zabalis, protoze jsi skore nedal (sice bys vyhral, ale to uz jsi vyhral parkrat predtim).
Proste jak jsem hral na skore, tak herni zazitek mizerny. Muzes to zkusit a uvidis, jestli budes mit jinou zkusenost s hranim na skore.
To uz bych radsi zkusil tu variantu co pises, treba projit cely Shadows of Mirkwood set, akorat by me na konci beztak sejmul Return to Mirkwood.

5.5.2012 17:23:49

to jancos
To je ale relativni. Co je dobre skore? Je to 0? To ti asi nikdo nepovi, ale rozhodne ve hre jsou karty, ktere s threatem umi pracovat, takze si myslim, ze sibenicni termin 4. kolo neni na miste. Krom toho drahe karty umis vyndat i rychleji, kdyz mas tri stejne hrdiny. Je to jen o postoji, ktery k tomu mas. Jestli ti to nevyhovuje nebo podobne, tak to chapu.

Porad muzes zkusit, co jsem psal a to co pises, tak je o duvod navic se do toho pustit, protoze to je vyzva. :-)

5.5.2012 18:31:32

Vojtech Musil
Dobre skore - muzes treba zkusit ziskat nejlepsi skore ze score logu.
Karty sice s threatem pracuji, ale to nema takovy vyznam.
Zapomel jsem napsat to nejnudnejsi - cekani, az to dobre prijde z balicku (encounter i tveho), to ma totiz na vysledne skore asi nejvetsi vliv.

O postoji je to samozrejme nejvic a muj je ted spatny :-)

Co pises mozna zkusim, pokud to neprodam, ta vyzva mi tady chybi :-)

5.5.2012 18:50:39

jancos
Me prislo, ze ostatni kluci psali, ze to v jednom neni sranda a dohrat to s jednim balickem pro ostatni questy moc dobre nejde... ale tezko rict.

Zkus jinou hru, nic jineho ti nezbyva. Tohle bude asi vzdycky problem techto AI her, kde nehrajes proti protihraci. :-)

5.5.2012 18:55:50

jancos
Ja myslím že kdybych to hrál jen na skore taky by mě to přestalo bavit, ale hra je o dobrodružství je tam spousta questů variací a možností, zkusit to z různými balíky vyhrát s tím co je, s různými frakcemi dává hodně satisfakce. Ne jen s nejlepšími kartami a comby. Zkus tohle a možná najdeš ve hře znovu zalíbení. Měj se.

5.5.2012 19:10:12

jancos
Nevím, jestli se nepletu, ale podle mě si se tý hry normálně "přejedl". Zkus jí nehrát tak často a střídat jí s jinými hrami nebo zábavou. I toho nejlepšího jídla se přejíš, pokud to s ním přeženeš .....

5.5.2012 23:36:52

.
Vojtech Musil - ono to je tezke, ale kdyz uz to znas a mas vsechny karty, tak je to lehci.
Mormacar - taky moznost.
Sinuhet - ja ji zas tak casto nehraju, naposled nekdy pred 3 tydny.

6.5.2012 06:42:33

jancos
za me je to jasny, uz to nehraj. Holt jsi natolik genialni ze hra pro tebe neni vyzva, takze si myslim ze nepotrebujes kooperativni hru ale kompetetivni kde muzes silu porovnavat s ostatnimi (klidne Magic, nevo Game of thrones, nebo ... ).
Padlo tady hodne dobrych navrhu na zpestreni ale vypada to ze to nestaci. Takze nejlehci bude kdyz to prodas :).

6.5.2012 10:40:09

Falco
Prestat hrat je reseni, na ktere jsem prisel taky, to mi radit nemusite :-)

Proti navrhum ostatnich nic nemam (hrat s 1 barvou, zkusit x ukolu s 1 balikem...) - to jsou dobre napady a na to jsem se ptal - "jak si to okorenit", takze diky za ne.

6.5.2012 14:19:24

Co takhle velká výzva
Projít s jedním balíkem navazující řadu úkolů dohromady. S odstraněním všech Ally při přestupu mezi jednotlivými úkoly. To by mohla být výzva ne??

6.5.2012 21:50:12

RagnarBlack
Jo, to je moznost, dat nightmare z pravidel, to by bylo docela hardcore (obzvlast, kdyz je Escape from Dol Guldur az posledni).
Pripadne pak podle nightmare pravidel projit celych 6 questu z Shadows of Mirkwood (to by bylo megahardcore, kdyz posledni by byl Return to Mirkwood). Pak teba cely Khazad Dum (zde by to mohlo byt docela v pohode).

7.5.2012 08:12:13

To jancos
Mno vidíš a máš novou výzvu..:D

8.5.2012 12:03:47

prestávam hrať sólo, začínam schizo
Dnes som po 5 prehrách (celkovo 16) v scenári Return to Mirkwood dospel k názoru, že prestávam hrať po 50 sólo hrách sólo a idem hrať schizo - teda s dvoma balíkmi akoby hrali 2 hráči.

Verím, že to prinesie nasledovné výhody:
- môžem skladať dva balíky s rôznym zameraním (nie jeden multifunčkný na všetko a nič)
- využijem oveľa viac typov kariet, zapojím Tactics sféru a ranged keyword
- nebudem tak často, ale hlavne tak rýchlo dostávať na prdel (dúfam)
- konečne si postavím balíček s oralmi :)

12.5.2012 22:45:53 | Upraveno autorem (porovnej)

očakávania schizo hry naplnené
Tak som včera skúsil 3 hry 1. questu core setu (Passsage through Mirkwood) s dvoma balíkmi, akoby 2 hráči. A bavilo ma to oveľa viac ako sólo s 1 balíkom. Pekne sa dajú nakombinovať hrdinovia a je to celkovo väčšia zábava. Aj tak som dostal v 2. hre nechutne na frak a skoro aj v tretej.
Také kombá včera hádzal encounter balíček, že dovidenia. Napr. som zo 4 útokov bral 1 jediný undefended a samozrejme, že mi ako shadow prišla Ungoliath Spawn a teda threat +8, čo spôsobilo v ďalšom kole pripojenie Hummerhorns, ktorý mi zabil hrdinu :).

15.5.2012 09:45:51

vasekre
Nedá mi to se nezeptat.
Beholder - nadšení ze hry a přece prodáváš?
vasekre - obdobný dotaz, i když hru nehodnotíš tak vysoko jako Beholder.
Docela mě vždy překvapí, když někdo prodává hru, která se mu líbí...

EDIT
Oprava, dotaz směřuji jen na vasekre, protože jsem si nevšiml, že Beholder prodává jen přebytek ;-)

22.5.2012 13:59:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Deth
Přestalo mě bavit hrát samotného a kooperačka už mi také nevoní. Kupoval jsem to hlavně pro silné téma. Přesto si stojím zatím že je to skvělá hra, ale mě přestala bavit. Takže mi karty už nějakou dobu leží skladem a nemám moc chuť hrát. Kdyby byla možnost pvp tak bych si to i nechal, ale... Jako hlavní karetku mám už hezkých pár let AGoT a tohle jsou takové "bokovky". Jsem zvědavý na Star Wars. Snad bude pvp.

22.5.2012 18:04:55

vasekre
A co Netrunner? Ten bude stopro pvp.

edit: trochu offtopic, sry. Kdyžtak pokračujte v diskuzi na téma Netrunner pod příslušnou hrou :)

22.5.2012 18:16:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Tales of the Arabian Nights - cz
Tales of the Arabian Nights - cz
Akt. cena: 1625 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas