Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Počet kariet v balíčku


Mám jednu otázku. Koľko kariet máte približne v balíčku? Mne sa stáva to, že skoro všetky karty sa mi hodia a mám ich potom v balíčku cez sto. Problém je v tom, že vznikajú veľké kopy, ťažko sa to mieša a množstvo dobrých kariet zostane nevyužitých. Ako ste na tom vy?
10.2.2018 17:38:54

deckbuilding
ahoj, taky jsem na začátku měl stejný problém. Přijde mi to trochu podobné jak s pejskem a kočičkou. Dáš tam všechno dobré ale výsledek je, že to nefunguje / není dobré. Ono to chce naučit se, aby balíček dělal pořádně jednu věc, např. prohledával karty, pokud máš scénář, ve kterém musíš něco najít a ostatní není tak podstatné. Je to alchymie, se kterou se peru, nejen při hraní PP LCG, ale i při Hře o trůny LCG

10.2.2018 18:56:56

počet
Maximálně 35. Víc je nesmysl, nikdy ty karty nedáš dohromady do smysluplných kombinací.

edit: Mělo to být 55, překlep.

10.2.2018 21:16:46 | Upraveno autorem (porovnej)

balíček
Hodně asi záleží, jestli se hraješ jen s Core setem nebo kolik máš rozšíření, ale pokud máš zatím méně karet,tak doporučuji dělat balíček max. 40-50 karet a řešit hlavně, aby k sobě karty pasovaly a vzájemně fungovaly.
Já LOTRa hraju už skoro 4 roky a mám všechna rozšíření (krom Nightmare decků), která vyšla, takže mám občas stejný problém - sestavit balíček aby nebyl příliš objemný, protože je mi líto té spousty dobrých karet, které se mi tam pravidelně ne a ne vejít, proto taky kolikrát sestavuju balíček déle než pak hraju scénář :).
Na počátku hraní jsem někde četl, že turnajový balíček má mít minimálně 50 karet, čímž se řídím, současně nikdy nepřekračuju maximální počet 60 a víc než 50 dávám jen v případě, že mám v balíčku karty, které urychlují dolízávání a procházení balíčku (což je vlastnost zejména "zelené" sféry Lore).

10.2.2018 21:32:48

50
cau, ja mam vzdycky turnajovy balik, takze 50 karet, coz je zavodni minimum. nekdy je tezke vybrat karty, ale na druhou stranu malokdy hraju tri kopie stejne karty, takze se tam toho vleze celkem dost. Stejne vetsinou zalezi od scenare, co tam prave dokazes vyuzit.

12.2.2018 06:53:56

Vybíráme z Bazaru

Danny Trejo (Zombicide rozšíření)
Danny Trejo (Zombicide rozšíření)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas