Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 595x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

OCTGN - progression style

Ahoj! Pána prstenů mám několik roků koupenou jako hru s několika prvními rozšířeními, ale bohužel nebylo moc času hrávat hru fyzicky + mne trochu deprimovalo, že s jedním core setem jsem měl některé silné karty k dispozici jenom v jedné kopii. Před pár dny jsem vyzkoušel solo hraní přes OCTGN a musím říct, že to ve mě zase rozdmýchalo touhu hrát tuhle hru.

Našel jsem na youtube nějaká videa s názvem progression style, což znamená, že se hra prochází postupně od začátku vždy s kartami, které vyšly do daného scénáře. Napadlo mne jestli tady není někdo kdo by se mnou chtěl tento přístup třeba vyzkoušet. Já osobně se nepovažuji za nějak ostříleného hráče, ale co mi rozhodně nechybí je nadšení do hry a myslím, že pravidla mám víceméně taky v malíčku, takže bych k sobě asi nejradši někoho kdo to má třeba podobně.

Předem říkám, že nevím kolik do budoucna budu mít volného času, ale momentálně mám před státnicemi, takže teď ten volný čas je a chtěl bych ho využít třeba právě k tomuto. Samozřejmě ideální by bylo hrát i s mikrofonem, ale sám nevím jestli tuto možnost budu mít pokaždé (bydlím s přítelkyní a nevím na kolik by byla nadšená, ale snad by to nějak šlo :D ).

Kdyby tento nápad někoho zaujal, tak sem klidně napište, můžeme si pak vyměnit nějaký kontakt a třeba zkusit jak by to šlo :)
8.5.2017 15:29:05

OTCGN
cau, napis mi na kvokacka23@yahoo.com a vieme sa dohodnut.

10.9.2017 20:28:28

Vybíráme z Bazaru

Wonderland's War - nová, pouze rozbalená
Wonderland's War - nová, pouze rozbalená
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 13 hodin

Offcanvas