Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Objednání z UK po Brexitu

Ahoj,

nezkoušel někdo objednávat nějaké expansion packy z UK pro Brexitu, tzn. od 1.1.2021. Zajímalo by mě, jak je to s daní, clem atd. Jak moc se to vyplatí-nevyplati.

Díky

 

 

28.5.2021 16:31:09

Musíš se vejít do 800,- včetně poštovného, aby jsi nedostal daň.

28.5.2021 20:35:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Viděl jsem na Zatu Games mega slevu na 2 nové díly Sherlock Holmes Consulting Detective + Barenpark s expanzí (které jsem opravdu u nás sháněl), tak mi to tak zaslepilo oči že jsem to bezmyšlenkovitě objednal. Strhlo mi to z karty i s poštovným z británie necelé 3 tisíce. No až pak ve mě hrklo že británie vlastně už není v EU. Pak mi samozřejmě přišel dopis z celnice - musel jsem povyplňovat různé formuláře a vyměřili mi DPH 670,- a k tomu 200,- manipulační poplatek. Naštěstí jsem se vlezl do ceny na kterou se ještě nevztahuje clo. Ve výsledku jsem na tom cca 100,- prodělal než kdybych si to koupil v ČR. Jediná útěcha je že v ČR nic z toho není skladem a kdo ví kdy bude…

28.5.2021 21:10:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Záleží jak ti bude tamní prodejce zboží účtovat. Pokud je slušný a prodá ti zboží bez daně, zaplatíš u Lotra cca 10 liber za AP a do dvaceti za deluxku a něco přes deset za poštovné, což vychází v součtu levněji než v čechách. Pak to přijde na celnici, kde musíš doložit všechny dokumenty o transakci (stačí mailem) a doplatit daň 20% z celkové ceny balíku (takže platíš i daň z poštovného a pokud ti to prodají s daní, tak platíš daň i z té daně - což je naprosto luxusní myšlenka) a cca 200kč poště pokud ji necháš vyřídit transakci a nepůjdeš pro to na celnici osobně. Při objednávce kolem 2tis to vychází s vyzvednutím na poště o 600kč navíc. Plus vopruz kolem toho, který ale zvládneš za půl hodiny z obýváku. Čas je problém. Z UK na CZ celici je to do týdne, tam mi to vždycky leželo tak cca 2 týdny, než se to procpalo na lokální poštu.

Pokud něco moc chceš, tak se to dá, ale u lokálních prodejců je to rozhodně dostupnější, pokud to ovšem mají. A Lotra nemají, takže plně chápu smysle otázky :-( Objednával jsem takhle pár chybějících AP někdy v březnu.

28.5.2021 21:13:52

Vybíráme z Bazaru

Space Base + The Emergence of Shy Pluto
Space Base + The Emergence of Shy Pluto
Akt. cena: 1025 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas