Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

kolik hrdinů

může mi někdo vysvětlit proč bych neměl na plnění úkolů všechny (3) hrdiny? Potřebuji přeci mít co nejvíc stop...
Hrdiny vysílám na každou kartičku úkolů znovu? nebo jen jednou za celou hru?
díky moc
6.1.2013 16:46:20

srix
Třeba abys měl menší threat. Nevím přesně, co myslíš kartičkou úkolů (nebo jestli je to termín z cz verze?), ale pokud tím myslíš quest card (ty na ležato), tak je tam posíláš většinou každý kolo, než splníš požadovanej limit "stopiček" a pokud splníš podmínky, jdeš na další quest phase (další kartu). A tam zase znova.

EDIT: Teď jsem si to ještě jednou přečet... myslel jsem, že se ptáš proč nasadit do hry méně než 3 hrdiny. Pokud jsi myslel vyloženě jen do questů, tak proto, že většinou potřebuješ ještě někoho, kdo by se bránil nebo případně i útočil ;)

6.1.2013 17:07:41 | Upraveno autorem (porovnej)

plnění úkolu
jednoduše, moc nechápu fázi 3...hráč určí kolik hrdinů vyšle plnit úkol.
Plnit úkol vždy vyšlu všechny, abych v úkolu co nejrychleji postupoval.
Nevím proč bych měl vysílat jen dva hrdiny, když mám tři...
dík moc

6.1.2013 17:21:44

Srix
Pretože potom ak ťa napadne nejaká príšera, nebudeš sa mať kým brániť alebo útočiť. Hrdinovia neplnia len "úkoly".

6.1.2013 17:30:52

srix
Už ti to napsal halbarad, kým potom asi budeš bránit nebo útočit, když vyčerpáš hrdiny na plnění výprav?

edit: miso byl o fous rychlejší :-)

6.1.2013 17:31:01 | Upraveno autorem (porovnej)

plnění úkolů
Protože když pošleš hrdiny plnit úkol, tak je musíš tapnout (otočit o 90 stupňů) a pak jsou exhausted (nevim jak se to jmenuje v cz verzi - možná vyčerpaný). A pokud ho efektem nějaké karty nebo jinak neuvedeš do stavu "ready" (karta je položená vertikálně), tak bude exhausted až do konce kola - tedy až do refresh phase (fáze 7). No a ve fázi Combat (Boj 6) se potřebuješ bránit a pak i útočit a obě tyto činnosti vyžadují tapnutí charakteru. Takže pokud nemáš obrovský množství alíků, případně není staging area (centrální řada nepřátelských karet) prázdná, tak si musíš nechat nějaké hrdiny ještě na tuhle fázi.

6.1.2013 17:36:37

díky
jasné, díky moc:)
určitě se neptám naposled:)

6.1.2013 17:50:47

Vybíráme z Bazaru

Prodám Doom: Desková hra (CZ verze)
Prodám Doom: Desková hra (CZ verze)
Akt. cena: 1470 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas