Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde kupujete

Zdravím, kde kupujete rozšírenia k LOTR LCG? Čakáte kým sa dajú kúpiť v CZ/SK, alebo máte overenú zahraničnú strånku?
9.11.2014 15:36:22

kde koupit
Zásadní je, jesli chceš česky/slovensky nebo anglicky. (Já doporučuju anglicky, ke hře to víc sedí a zní to líp. A samozřejmě všechno se dá sehnat v AJ, přeložená je docela menšina.)
Jinak co se týče obchodů tak nejlepší je asi prostě kouknout na heureku. ;)

A já mám u LotR LCG největší zkušenosti tady:
http://www.fantasyobchod.cz/sberatelske-hry-lord-of-the-rings-the-card-game-c-8_53_287.html

A upříný názor na ně: obvykle mají opravdu nejlepší cenu, zboží dochází v 100% dobrém stavu, dobře zabalené, to co má. Komunikace obchodu skvělá, třeba upravit nabídku není problém, používají uloženku (s nižší cenou).
Jeidné negativum: zrovna pro LotR LCG mají nějakého špatného dodavatele a člověk leckdy čeká docela dlouho na nějaký balíček. Třeba teď čekám na Road Darkens, přestože už ho jiné ochody v ČR mají.

9.11.2014 20:31:43

Hru v CZE ...
... kupujem cez ihrysko.sk s tým, že si po balíčky chodím do kamennej predajne v B.Bystrici. Cenu neriešim, takže neviem porovnať. Viem, že mávajú aj rozšírenia v ANJ originále, tie sú ale údajne o niečo drahšie (všeobecne, nie len u nich).

10.11.2014 10:59:50

ihrysko
taktiež kupujem cez ihrysko, 8,9€ za balik v cz je super...hru si kupujem len v cz, nie kvôli anj, ale kvôli tomu, že sa venujem plno iným hram, a teda pomalšie tempo cz rozširení, ako aj počet zatiaľ vydaných rozšírení mi plne vyhovuje :)

10.11.2014 11:15:20

Aj
Anglické kupuji občas na bookdepository , výhoda je že mají poštovné zdarma

10.11.2014 11:15:37

rozšíření
Ahoj, já pracuji v Praze, i když teď marodím, nakupuji na svet-deskovych-her.cz a když zrovna nemarodím, tak si vyzvedávám osobně. Je to dáno, že v této prodejně nakupuji většinu her díky cenám a velkému výběru, rozšíření LOTR mívají poměrně rychle, byť občas čekají, až se sejdou dvě najednou. Hru nakupuji v AJ, protože mě u téhle hry baví skládání balíčků a chci mít co největší výběr karet :)

10.11.2014 13:59:22

...
Vďaka za rady. Zvyknete kupovať aj v bazåre na zatrolených?

10.11.2014 17:09:56

Kde
Já si to kupuju buďto na heuréce nebo na zbozi.cz a vybírám nejlevněji takže přes internet to kupuju

10.11.2014 17:37:45

bazar
ja som kupoval cez bazar zatial raz, sice nie pana prstenou ale inú kartovku a max spokojnosť so všetkým, myslim že ľudia čo hrajú hry sú celkom normalny a fer :)

10.11.2014 21:19:34

pořadí rozšíření
dívám se na netu a Hon na Gluma není skladem...je problém to hrát v jiném pořadí, navazují scénáře na sebe?

20.11.2014 16:26:39

Pernicek
Príbeh naväzuje, ale môžeš to hrať aj tak, že niektorý diel vynecháš, karty k ostatným questom ti kvôli vynechaniu niektorého balíčka chýbať nebudú. Čiže môžeš kľudne vynechať Hon na Gluma a kúpiť až ďalší balíček a bude sa to dať v pohode hrať. Napríklad aj ja nemám všetky diely postupne po sebe ešte:)

20.11.2014 18:05:25

Vybíráme z Bazaru

Kapsle na žetony (Válka v Říši Divů)
Kapsle na žetony (Válka v Říši Divů)
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas