Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karty z core setu

Je sice hezké, že v adventure packech dávají FFG každou kartu 3x, ale s core setem to tak prostě neudělali. Docela mě štve, že karty jako sneak attack, steward of gondor apod jsou v balíčku jen 2x. Takto musí člověk koupit ještě jeden (případně dva) další core sety, aby měl každou kartu 3x...
Proto se ptám: Není tady někdo, kdo si koupil core set 2-3x a má karty navíc, kterých by se za nějakou cenu zbavil?
Předem dík za jakoukoliv odpověď...
16.4.2012 23:22:40

zdravím
No ja mám 2 core sety, ale poštovné zo SVK asi platiť nebudeš, čo? :)

Inak dva core sety stačia bohate (dostatok tokenov a 4 počítadlá threatu pre hru 4 hráčov), proxy som si vyrábal len asi na 10 kariet (Unexpected Courage, Celebrían's Stone, Beorn, Brook Ironfist...), aj to nie všetky vždy používam. Samozrejme bez druhého coresetu by tých proxy bolo oveľa viac, myslím 66, čo už je dosť a hlavne je to nepraktické, lebo musíš prekrývať nejaké karty, s ktorými potom nemôžeš hrať.

Na druhej strane je trochu neekonomické kupovať kvôli 55 kartám druhý core, keď hráš sólo resp. v 2 hráčoch. To by som si potom asi vyrobil tých 66 proxy a zastrčil ich pod obal podľa potrieb na ten ktorý quest. Takto som to chcel riešiť aj ja, ale švagor mi predal svoj core + prvé dva AP za smiešnu cenu. No a tretí core už je úplná sprostosť (ak neplánuješ hrať nejak oficiálne turnajovo), lebo tak to kupuješ kvôli cca 10 kartám a to je už výsmech :).

17.4.2012 06:40:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Duna Tajemství rodu + bonusový balíček
Duna Tajemství rodu + bonusový balíček
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas