Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 595x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karty ve vysoké kvalitě.

Zdravím, chystám se udělat si karty pro hrdiny které nevyšly v češtině. Nevi někdo zda exsituje stránka kde jsou ve vysoké kvalitě ? Vim o hall of beorn. Je tam vše ale některé jsou v bídné kvalitě. Představoval bych si něco jako česká stránka http://pan-prstenu.funsite.cz/hraci-karty/sfera-taktiky/. Říkám si jestli mají Češi takovou stránku tak to musí být i v zahraničí kde to bude kompletní. Ale nemůžu nic najít. Díky.
23.2.2021 22:40:19

.
Což takhle si ta rozšíření koupit (pokud nejsou, počkat na dotisk, které se naštěstí stále dělají)?

24.2.2021 08:58:13

re :
A nemyslí Snip3r ty fan artové karty, respektive ty limitované edice hrdinů, které vycházely pro nějaké speciální příležitosti a už nejsou originálně dostupné? Já osobně si tisknu karty hrdinů, které třeba mám, ale alternativní art se mi líbí víc. Zadám jejich jméno do s googlu návěštím lotr card art a vyhodí mi to galerii, která pravda většinou vede do meddědova sálu :-) Ale občas se najdou i jinde.

24.2.2021 09:29:52 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Nn. Doopravdy myslím obyčejné balíčky. Ne něco extra.
To co je česky koupim. Zbytek si dodělám. Chápu. Není to zrovna legální a fér, ale to maji zato že nedokážou vydat nic kompletně v češtině. No když nikdo neví tak co už :)

24.2.2021 13:19:18

Co je cílem?
Tu otázku nemyslím ve zlém, neřeším legálnost či zda je to fér, ptám se ze zvědavosti... Také jsem si původně myslel, že ti jde jen o alternativní grafiku. Čeho tím chceš dosáhnout? Zahrát si scénáře vydané v ČJ s jinými hrdiny?

Navíc spousta hrdinů je skoro bezcenná nebo aspoň hodně zmrzačená bez konkrétních hráčských karet (třeba Galadriel+Nenya), dalších karet s nějakým traitem atd.

Proč to nekoupit rovnou v AJ? Stejně i když si hrdiny vytiskneš, bude popisek v AJ...

24.2.2021 14:13:21

Ne
Teď jsme si asi trochu nerozuměli. Psal jsem všechny karty pro hrdiny. Tím mám na mysli spojence,doplňky a události. Hrdiny kdyžtak nakonec. A ano, s tímhle chci pak hrát scénaře, které vyšly česky. A nejde mi o to že stáhnu a tisknu. Překládám si je do češtiny a pak tisknu. Teď ještě tvořím šablonu která mi pak ulehčuje práci. Začínam se spojenci ze sféry spirit. Je to běh na dlouhou trať. Mám doma mimino tak to půjde pomalu, ale půjde. Než vyroste tak to snad bude hotové :D A samozřejmně by pak šlo pokračovat i se scénaři. Z toho co stahuju z netu používám pouze obrázek. Podklad textu, lišty okolo atd. už je v šabloně ve vyžši kvalitě. Ale tak kdo dělá něco s obrázky tak tomu to asi není třeba vysvětlovat.

24.2.2021 17:35:04

Snip3r
ahoj,

zkoušel si karty z OCTGN?

Ladislav

24.2.2021 17:59:42

Snip3r
Strange Eons ma plugin na karty do Pana prstenu, takze si nemusis delat sablony sam. A na netu se daji sehnat obrazky karet ve slusne kvalite, ale nechce se mi sem davat odkaz, jelikoz si nejsem jisty, ze to neodporuje mistnim pravidlum.

24.2.2021 18:24:57

Díky
Díky všem za reakce. O programu strange eons pouvažuji, ale jsem už zvyklý na gimp 2 tak se mi nechce měnit. Uvidíme.

24.2.2021 22:15:19 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Teda kdybys řekl, že karty máš v EN/koupíš je a hledáš způsob, jak na ně dobře udělat např. přelepky s překladem, tak OK, ale takhle otevřeně tu řešit, kde je na netu nejlepší zdroj, jak karty napirátit, to je docela síla.

24.2.2021 23:36:20

No
Je fakt že v tomhle ma ffg trochu pecha. Mohli vydělat. Tak schrábne výdělek epson za fotopapir a barvu do tiskarny. No co už. Nadruhou stranu, proč jsou karty na netu ? To je jak dát na net film a doufat že si ho nikdo nepřehraje... nechápu.

25.2.2021 01:12:52

Snip3r
Dík za potvrzení, že moje rozhodnutí nedávat sem žádné další překlady bylo správné.

25.2.2021 07:13:29

Nelegální kopie
Zamykám toto vlákno a rád bych vás upozornil, že nebudume podporovat, ani tolerovat jakoukoliv výrobu nelegálních kopií.

Jak psal Herald níže, pokud by šlo o české štítky/polepky k anglické verzi, tak to se dá tolerovat. Ale tady bez jakýkoliv skrupulí diskutejete o tom, jak nejlépe hru ukrást a takové debaty sem nepatří. Vlákno nebudu mazat, aby zde zůstalo toto varování, ale podobné dotazy a návody budeme mazat, případně pokud by je někdo chtěl zakládat opakovaně, vyřešíme to přímo s uživatelem.

25.2.2021 08:52:51

Vybíráme z Bazaru

Knížata z Katanu - karetní hra pro dva hráče
Knížata z Katanu - karetní hra pro dva hráče
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 14 hodin

Offcanvas