Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 595x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Game Night Kit

Kompetitívna možnosť v LOTR?

www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=3792
11.12.2012 21:21:09

Santorrinni
Ked sa mam priznat PvP mi v tejto hre vobec ale vobec nechyba :) Hra je paradna sama o sebe. A ani tam toho vela nepisu, skor je to zamerane na tie Nightmare decky, ktore ak som spravne pochopil budu primesane do roznych dobrodruzstiev a zvysia obtiaznost/ spravia ich zaujimavejsimi.

12.12.2012 01:57:07

PvP
Ja jsem z toho teda nepochopil, ze to je vyslovene PvP, ale fakt bych to uvital! PvP mi chybi v podstate v kazdy kooperativce :) Pokud by to bylo funkcni, asi bych jeho ne-koupi silne prehodnotil, protoze jinak se mi ta hra fakt moc libila...

12.12.2012 02:34:12

had

koupe
Ma nekdo poneti, jestli uz neco vyslo /predpokladam, ze jo, kdyz je o tom zminka i v novych Faq/ a kde se to da sehnat?

27.7.2013 08:12:42

had
Este sa to t usim neda zohnat. Jedina moznost je ked nejaky obchod organizuje Game Nights, vtedy o to moze poziadat a rozdat to ucastnikom.

27.7.2013 12:55:20

had

Nightmare Passage through Mirkwood
Včera jsem se pokusil jednou projít přes Mirkwood v nové nejtěžší variantě. Hrál jsem s balíkem Outlands vytuněným o pár karet z nejnovějšího rozšíření Assault at Osgiliath - tedy dle mého názoru to nejsilnější, co se dá dnes postavit.
Fakt je, že karty mi nepadaly nejlépe, ale quest je opravdu hodně hustý - o tom svědčí výhra s threatem 48 v 9. kole s jedním zabitým hrdinou. Myslím si, že score půjde určitě vylepšit, ale pěkný hardcore do začátku.
pozn. Největší problém je určitě v začátku questu v setupu, kdy ke dvěma kartám přidáte navíc 3. a v quest fázi 4.

8.9.2013 08:18:27 | Upraveno autorem (porovnej)

had
Já to dal až napotřetí, opravdu velký rozdíl oproti jednoduchoučkému původnímu questu, noví pavouci a mouchy jsou hodně nepříjemnými protivníky a posílené encounter karty taky. Napotřetí mi ale padaly karty slušně a s oblíbenými trpaslíky jsem to dal celkem dobře :-)

19.9.2013 23:53:44

Vybíráme z Bazaru

Nemesis Lockdown 3D herní plán povrch Marsu
Nemesis Lockdown 3D herní plán povrch Marsu
Akt. cena: 25000 Kč
Končí za: 17 hodin

Offcanvas